PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Karneval v Benátkách + MURANO (autobusem)

Itálie
9.2.2018 - 12.2.2018 4 dny 5 290 Kč Kód zájezdu : 14221A Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Autobus
Počet termínů : 1 Karneval v Benátkách + MURANO (autobusem) Itálie, 9.2. - 12.2.2018, 4 dní 5 290 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: RadyNaCestu

Termíny

Termíny

09.02.2018 - 12.02.2018 5 290 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Poznávací zájezd s průvodcem ve víru karnevalového dění. Uvidíte to nejkrásnější z Benátek a zažijete proslulý karneval na jednom z nejromantičtějších míst na světě. Zhlédnete baziliku sv. Marka, slavný most Nářků i Canale Grande a vychutnáte si bujaré veselí, hudbu i originální masky. Poznejte s námi Benátky v netradiční karnevalové atmosféře!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • 1x ubytování v hotelu
 • 1x snídaně
 • Průvodce po celou dobu zájezdu (mimo volný program ve městě)
Cena nezahrnuje
 • Doporučené kapesné: 80 - 100 EUR
 • Cestovní pojištění léčebných výloh
 • Lodní lístek: cca 40 EUR
 • Lodní lístek na Burano a Murano cca 10 EUR
 • Jízdné na místě
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 600 Kč
Nástupy Ostrava, Praha, Brno

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd z ČR autobusem Radynacestu dle nástupních míst Ostrava – Brno – Praha, možnost nástupu po trase. Přesné časy dle nástupních míst budou upřesněny v pokynech 7 dní před odjezdem. 2. DEN Příjezd do Benátek v ranních hodinách. Podíváme se na náměstí San Marco, na kterém stojí snad nejexotičtější z evropských katedrál – bazilika sv. Marka. Uvidíme honosný Dóžecí palác postavený ve stylu benátské gotiky, který byl sídlem vládců, věž Kampanilu, ze které je nádherný pohled na celé město. Navštívíme kostel Frari, ve kterém se nacházejí díla Tiziana, nejkrásnější barokní chrám v Benátkách Santa Maria della Salute. Uvidíme Celnici, která kontrolovala obchodníky přijíždějící do Benátek a ze které je nádherný pohled na náměstí sv. Marka.  Před návratem na hotel ještě můžeme zhlédnout benátskou loděnici z XII. stol., která byla ve své době největší loděnicí v Evropě a dnes se zde nachází námořní muzeum. Na prohlídku všech pamětihodností a přestávky na jídlo bude dostatek volného času. Zejména si však vychutnáme jedinečnou atmosféru benátského karnevalu, která nás bude obklopovat. Večer přesun na hotel. 3. DEN Po snídani se projedeme lodí na prohlídku  benátských ostrovů – Murano – ostrov sklářů a Burano - ostrov krajek. Poté se návrátíme do Benátek, kde se budeme věnovat karnevalovému veselí a památkám. Večer noční přejezd do ČR. 4. DEN Návrat do ČR dle nástupních míst.

Termíny

09.02.2018 - 12.02.2018 5 290 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY