PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Katalánsko a Barcelona - autobusem

Španělsko
20.7.2018 - 29.7.2018 10 dní 13 990 Kč Kód zájezdu : 583 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Polopenze
  • Autobus
Počet termínů : 2 Katalánsko a Barcelona - autobusem Španělsko, 20.7. - 29.7.2018, 10 dní 13 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: EMMA

Termíny

Termíny

20.07.2018 - 29.07.2018 13 990 Kč Nezávazná rezervace
07.09.2018 - 16.09.2018 11 990 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu luxusním autokarem z/do ČR , dopravu autokarem po Španělsku , 7× ubytování ve 23* hotelu s polopenzí , služby českého průvodce
Cena nezahrnuje
  • Pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)
Nástupy Brno

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN:
Odjezd z Brna, Velkého Meziříčí, Jihlavy- (Pávov), Prahy– zdarma, dále za přípl. 600 Kč z Ostravy Fr.-Místku, Nového Jičína, Hranic, Přerova, Olomouce, Prostějova, Svitav a Poličky, za přípl. 500 Kč z Pardubic a Hr. Králové.

2. DEN
Příjezd na pobřeží Costa Brava/Barcelona nebo Costa Dorada v odpoledních hodinách ubytování, volný program (možnost koupání), večeře.

3. DEN:
Po snídani celodenní výlet do Barcelony - prohlídka gotických památek města - gotická čtvrť s katedrálou čtvrť El Born, kostel S. María del Mar) , odpoledne volný program - možnost návštěvy Poble Espanyol - španělská vesnice nebo mořského akvária L´Aquarium, návrat na ubytování, večeře.

4. DEN:
Po snídani odjezd do Cadaqués, malebného přístavního městečka, které si oblíbilo řada umělců, mezi nimi i Dalí, Picasso, Miró, W. Disney, A. Breton, F. G. Llorca. V zátoce Portlligat leží Dalího dům, kde žil a tvořil. Odpoledne přejezd do Figueras, návštěva Muzea S. Dalího, které malíř založil.Návrat na ubytování, večeře.

5. DEN:
Po snídani odjezd do fascinujícího pohoří Montserrat s klášterním komplexem, který je nejvýznamnějším poutním místem Katalánska. Odpoledne návrat na ubytování, možnost koupání, večeře.

6. DEN:
Věnovaný odpočinku na pláži nebo fakultativní výlet do Andorry, nezávislého knížectví,které leží ve východní části Pyrenejí mezi Španělskem a Francií a oplývá nádhernými horskými scenériemi a divokou přírodou. Prohlídka hlavního města Andorra la Vella, možnost nákupů v bezcelní zóně, volno, návrat na ubytování.

7. DEN:
Po poledni odjezd do Barcelony – prohlídka modernistických památek města - Sagrada Família, Casa Batlló, Casa Milá. Panoramatická projížďka – býčí aréna, Plaça Catalunya, Passeig de Grácia, Camp Nou - stadion FC Barcelona (fakultativní prohlídka stadionu a muzea ). Pokračovaní k olympijskému stadionu na vrch Montjuic - krátká zastávka na vyhlídce na město a přístav. Individuální volno k prohlídce středu města. Večer představení „Barcelonské fontány“ - hra hudby, barevných světel a vody. V nočních hodinách návrat na ubytování.

8. DEN:
Po snídani odjezd do Gerony, historického města s jednou z nejzachovalejších židovských čtvrtí, hradbami, románskými kostely a arabskými lázněmi. Návštěva gotické katedrály s jedinečnou klenotnicí, El Call – ulice židovské čtvrti a barevné domy na nábřeží řeky Onyar. Po poledni odjezd do vnitrozemí k jezeru Banyoles, největšímu katalánskému přírodnímu jezeru, centru vodních sportů a dějišti veslařských soutěži OH 1992.Odjezd do Besalú, středověkého města s románskými kostely, pozůstatkem benediktinského kláštera a s opevněným románským mostem. Návrat na ubytování.

9. DEN:
Dopoledne volno. V odpoledních hodinách odjezd do ČR.

10. DEN:
Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Termíny

20.07.2018 - 29.07.2018 13 990 Kč Nezávazná rezervace
07.09.2018 - 16.09.2018 11 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY