PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

KATALÁNSKO - ZEMĚ SKVĚLÝCH JÍDEL A VÍN, GOURMETSKÁ ZASTAVENÍ

Španělsko
26.9.2017 - 1.10.2017 6 dní 23 990 Kč Kód zájezdu : 4477 Typ pobytu : Poznávací
  • Polopenze
  • Letecky
Počet termínů : 1 KATALÁNSKO - ZEMĚ SKVĚLÝCH JÍDEL A VÍN, GOURMETSKÁ ZASTAVENÍ Španělsko, 26.9. - 1.10.2017, 6 dní 23 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Redok

Termíny

Termíny

26.09.2017 - 01.10.2017 23 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Zájezd spojuje poznání historických památek Katalánska s výbornou gastronomií a vynikajícími víny. Navštívíme Barcelonu i chrám gastronomie tržnici La Boquería St.Josep, ochutnáme katalánskou kuchyni, víno cavas ze sklepů Sant Sadurní d´Anoia, podíváme se na přípravu voňavých embutidos, prohlédneme si vinné sklepy značky Torres a navštívíme historická městečka Gironu a Peratalladu, kde poobědváme delikátní tapas.
Barcelona - San Sadurní d’Anoia - Girona - Peratallada - Lloret de Mar - Tossa de Mar

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Leteckou přepravu Praha Španělsko Praha vč. let. tax a poplatkůtransfer do/z hoteludopravu busem během programu5x ubytování v hotelu*** 2 lůžk. pokoje s příslušenstvím na pobřeží Costa Brava/Costa Maresme5x polopenzi3x obědy1x večeře s nápoji v restauraci dle programuprohlídku sklepů značky Torres, prohlídky sklepů v Sant Sadurní s degustacemi vínprůvodce
Cena nezahrnuje
  • Vstupnépobyt. taxu cca 0,50 €/nocvše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1.den zájezdu
Odlet z Prahy do Španělska, transfer na hotel, večeře.

2.den zájezdu
Celodenní návštěva BARCELONY - prohlídka barcelonské tržnice \"La Boquería St. Josep\", jedné z největších světových městských tržnic, \"chrám gastronomie\" podle Ferrána Adríá. Na tržnici jsou připraveny malé pultové restaurace, kde vám připraví ve chvilce úžasné pokrmy z čerstvých ryb a plodů moře. Procházka po Barceloně - Plaza Catalunya, gotická čtvrť, katedrála St. Eulalia, oběd v typické barcelonské restauraci v přístavu Port Olimpic (katalánská mediteránní kuchyně, pica-pica mariscos, paella, fideua, arroz negro), po obědě individuální volno k dalším procházkám, návštěvě úžasného podmořského akvária, návrat do hotelu, večeře.

3.den zájezdu
Odjedeme do SANT SADURNÍ D´ANOIA, nejdůležitějšího městečka kraje Penedés, kde rodina Ferrer Bosch pro nás již od roku 1914 připravuje ta nejlepší vína šampaňského typu - cavas. Značka Freixenet a jejich Gran Carta Nevada, Carta Nevada Reserva, Gran Cordón Negro, Cordón Negro Reserva a další produkty jsou již i u nás velmi známé a oblíbené. Čeká nás velmi pěkná a zasvěcená exkurze po celém historickém i moderním provozu. Jízda vláčkem rozlehlými sklepy a pak ochutnávka. Ve viniční prodejně budeme moci učinit zajímavé nákupy z opravdu přebohatého výběru místních vín a výrobků s vínem spojených. Oběd v místní typické restauraci a ochutnáme zase jinou katalánskou kuchyni, založenou na zajímavé úpravě kvalitních mas, přípravě typických embutidos. Prohlédneme si vinné sklepy slavné značky Torres dodávající vína na stůl samotné královské rodině, návrat, večeře v hotelu.

4.den zájezdu
Výlet do GIRONY, historického centra Katalánska, kde si prohlédneme katedrálu, projdeme se po úžasných hradbách Starého města, potěšíme se pohledem na domy na nábřeží a zachovalé Židovské město. Odjezd do PERATALLADY, kouzelného středověkého městečka, zde navštívíme typickou místní restauraci a pochutnáme si na naprosto delikátních tapas - menších porcích různých jídel tak typických pro Španělsko a tedy i Katalánsko. Zastávka v LLORET DE MAR, kde si projdeme velikou prodejnou vín a katalánských embutidos, olivových olejů a jiných specialit, večeře v hotelu.

5.den zájezdu
Koupání a odpočinek na plážích letoviska, oběd v hotelu, navečer odjezd do TOSSY DE MAR, jednoho z nejkrásnějších letovisek na pobřeží Costa Brava, Villa Vieja - opevněná část Tossy, hradby z 12. a 13. stol. s obrannými věžemi, centrum s domy z 14. až 17. stol., kostel Sant Vincenc, Museo Municipal s díly moderního umění - Marc Chagall. Po procházce se navečeříme v jedné z rázovitých bodeg v historické části přímořského městečka - speciality středomořské kuchyně - ryby, mariscos. Návrat do hotelu.

6.den zájezdu
Snídaně, transfer na letiště a odlet do ČR.

Termíny

26.09.2017 - 01.10.2017 23 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY