PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

KEŇA - TANZANIE - ZANZIBAR - KOMFORTNĚJI

Keňa
11.11.2017 - 26.11.2017 16 dní 132 990 Kč Kód zájezdu : 111 Typ pobytu : Poznávací
  • Letecky
Počet termínů : 1 KEŇA - TANZANIE - ZANZIBAR - KOMFORTNĚJI Keňa, 11.11. - 26.11.2017, 16 dní 132 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Livingstone

Termíny

Termíny

11.11.2017 - 26.11.2017 132 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Výkladní skříň Afriky. Pohoda u moře na exotickém ostrově ZANZIBAR. Osmidenní safari s plnou penzí. Pět krásných národních parků na jedné akci. NP Masai Mara, NP Nakuru – nejlepší místo na světě pro pozorování nosorožců. Kráter Ngorongoro – největší koncentrace zvěře na světě. NP Serengeti – nedozírné pláně plné zvířat. Lake Manyara s odlišnými vegetačními pásmy.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Mezinárodní letenka. Letištní taxy. Místní přelet Arusha - Zanzibar. Doprava pronajatými vozidly s úpravou pro safari. Ubytování 1x nocleh v hotelu 3* v Nairobi se snídaní, 7x nocleh na safari v lodžích 4* s plnou penzí, 1x nocleh v Arushi v hotelu 3* s polopenzí, 5x nocleh na Zanzibaru v bungalovech se snídaní. Výlet do Kamenného města a exkurze za kořením. Vstupy do národních parků. Český průvodce. Cestovní pojištění. 
Cena nezahrnuje
  • Vstupní víza do Keni 50 USD (e-víza před odletem) a Tanzanie 50 USD na hranicích. Spropitné. Příplatek za jednolůžkový pokoj 18 900 Kč (v dubnu 14 900 Kč).

Program zájezdu

Program zájezdu

1. den
Letecky do KENI, Nairobi.
2. den
Velká příkopová propadlina s úchvatným výhledem do krajiny. Údolí s farmami Kikujů. Safari v NP Masai Mara - nejlepší pozorování divoké zvěře v Keni. První vzorky fantastické fauny Afriky. Rezervace proslavená migrací obrovských stád pakoňů. Nocleh v plně vybaveném kempu či ve stylové lodži s večeří.
3. den
Safari v NP Masai Mara. Spatříme kompletní „velkou pětku“? Lva, slona, nosorožce, buvola i levharta! Stylový africký oběd. Další příjemné odpolední safari. Exotická večeře s noclehem v lodži či v plně vybavených safari stanech.
4. den
NP Lake Nakuru. Nejlepší místo na světě pro pozorování nosorožců, „opancéřovaných kolosů“ savany. Svůj domov zde našli ohrožení bílí i černí nosorožci. Obrovská mračna růžových plameňáků, kterých zde žije přes milion. Šance na levharty. Nocleh v lodži u jezera.
5. den
Ranní safari v NP Nakuru. Odjezd do hlavního města Keni. Příjemný oběd v Nairobi. Přes hraniční přejezd Namanga do TANZÁNIE. Arusha, hlavní město safari. Nocleh v hotelu s večeří.
6. den
Velká příkopová propadlina - Východoafrický zlom. Výjezd na vrchol sopečného rimu. Měnící se vegetace. Sestup na dno kaldery NP Ngorongoro. Safari v kráteru, obdoba Noemovy archy plné zvířat. Největší koncentrace zvěře na světě. Sodné jezero Magadi s růžovými plameňáky. Nocleh v komfortním hotelu na hraně kráteru Ngorongoro.
7. den
Královská snídaně na hraně kráteru Ngorongoro. NP Serengeti - největší a nejslavnější národní park. Nekonečné legendární pláně s množstvím zvěře. Obrovská migrující stáda - výzva nejen pro nás, ale i pro lvy, levharty i gepardy? Luxusní ubytováni v lodži. Bohatá večeře s programem.
8. den
Mimořádné ranní safari. Romantický východ slunce nad buší, kdy jsou zvířata nejaktivnější. Nejlepší pozorování šelem. Celý den plnohodnotně prožijeme v NP Serengeti. Za zvířaty i tajemnými zvuky savany. Idylka podvečerního safari. Objevíme na stromech levharta? Večeře a nocleh v lodži.
9. den
Možnost balónového létání. Finální průjezd nádherně nekonečnými pláněmi Serengeti. Romantické pahorky Naabi Hill. Průjezd NP Ngorongoro. Nocleh a večeře v lodži na hraně Velké příkopové propadliny.
10. den
NP Lake Manyara. Vegetačně nejpestřejší národní park. Alkalické jezero s vodním ptactvem. Šance na stromové lvy, hrochy, slony, žirafy. Po nové „japonské“ cestě do Arushi. Odpolední odlet na exotický ostrov Zanzibar.
11. - 14. den
Pobyt na atraktivním ostrově Zanzibar. Kombinace pláží, koupání a odpočinku. Bohaté možnosti fakultativních výletů. Na třetí den je naplánován celodenní výlet s návštěvou staré části města Zanzibar (Stone Town) a také farmy na pěstování koření.
15. - 16. den
Poslední koupání. Letecký návrat ze Zanzibaru domů.

Termíny

11.11.2017 - 26.11.2017 132 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY