PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

KRAKOV - jagellonská perla s návštěvou Wieliczky

Polsko
16.9.2017 - 17.9.2017 2 dny 2 090 Kč Kód zájezdu : 254 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 KRAKOV - jagellonská perla s návštěvou Wieliczky Polsko, 16.9. - 17.9.2017, 2 dní 2 090 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Travel 2002

Termíny

Termíny

16.09.2017 - 17.09.2017 2 090 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu klimatizovaným autobusem
  • 1x ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš
  • 1x snídani
  • Průvodcovské služby
Nástupy Brno, Ostrava, Nový Jičín, Hranice na Moravě, Lipník nad Bečvou, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd z Brna (další nástupní místa: zdarma trasa 4 mimo Frýdek-Místek, za 250 Kč svoz Veselí nad Moravou, Strážnice, Hodonín, Břeclav, za 300 Kč Zlín a Kroměříž) v brzkých ranních hodinách. V dopoledních hodinách zavítáme do jednoho z nejatraktivnějších solných dolů na světě – do Wieliczky, kde sestoupíme hluboko do podzemí, abychom poznali světově unikátní muzeum těžby soli. Vedle podzemních sálů přímo gigantických rozměrů uvidíme solná jezera, solnou kapli nebo ze soli vytesané sochy známých osobností. Pro svou unikátnost byl tento důl v roce 1978 zapsán do seznamu UNESCO. Po příjezdu do Krakova (UNESCO) se projdeme univerzitní čtvrtí s Jagellonskou univerzitou ze 14. stol. a starým městem s dominantním kostelem Panny Marie s gotickým oltářem pokládaným za nejkrásnější v Evropě. Odtud se můžeme vydat za nákupy suvenýrů do známých starobylých krámků tzv. „sukenic“, které se nachází na podmanivém Hlavním náměstí, největším ve střední Evropě. Vychutnáme si atmosféru historického královského města, kterou dotváří i trubač, jenž každou hodinu odtroubí z věže mariánského kostela. Večer se ubytujeme v hotelu 3* v Krakově. 2. DEN Po snídani se projdeme židovskou čtvrtí Kazimierz, poté se budeme věnovat symbolu Krakova – návrší Wawel. Zde se nachází bývalá královská rezidence a majestátní wawelská katedrála s hrobkami králů a královen. Odpoledne budeme mít možnost prohlédnout si královské zámecké komnaty nebo navštívit některé z četných krakovských galerií a muzeí se vzácnými sbírkami umění. Večer příjezd do ČR.

Termíny

16.09.2017 - 17.09.2017 2 090 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY