PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Krakov, město králů, Vělička a památky UNESCO

Polsko
28.9.2017 - 1.10.2017 4 dny 4 990 Kč Kód zájezdu : A121-17 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 Krakov, město králů, Vělička a památky UNESCO Polsko, 28.9. - 1.10.2017, 4 dní 4 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Geops

Termíny

Termíny

28.09.2017 - 01.10.2017 4 990 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autobusem, 3x hotel (1x v ČR s polopenzí, 2x v Polsku se snídaní), průvodce, pojištění CK
Cena nezahrnuje
  • Komplexní pojištění, vstupné (300 Kč, 130 PLZ) a vše, co není zahrnuté v odstavci Cena zahrnuje
Nástupy Praha
Doprava Klimatizovaným autobusem s prodejem studených a teplých nápojů za koruny, vybaveným WC a přehravačem DVD

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd v 7 hodin z Prahy, odjezdová a svozová místa: Hradec Králové a po trase dle dohody, přejezd na Moravu, dále variantně: na Velikonoce OLOMOUC, Přemyslovský palác (exteriéry), radnice s orlojem, sloup Nejsvětější trojice (UNESCO), sváteční atmosféra, zastávka na hradě Helfštýn, mezinárodní centrum kovářství, velikonoční hradní slavnost, *v květnu KROMĚŘÍŽ, zastávka v „hanáckých Aténách“: historické centrum (městská památková rezervace), exteriéry zámku s zámecké zahrady (UNESCO), pro zájemce exkurze do arcibiskupských sklepů s ochutnávkou vína, Květná zahrada (UNESCO), ** v září ROŽNOV POD RADHOŠTĚM, babí léto v Beskydech a návštěva skanzenu, zastávka ve Štramberku, trúba a ubytování vždy v Beskydech 2. DEN Odjezd do Polska, KRAKOV - Kraków (centrum města na seznamu UNESCO): Wawel, královský zámek, pro zájemce reprezentativní renesanční interiéry, katedrála (mauzoleum sv. Stanislava, královské náhrobky, zájemci krypta a věž se zvonem Zikmund), Královská cesta (Via regia), kostel sv. Petra a Pavla, románský kostel sv. Ondřeje, Mariánský chrám s největším gotickým oltářem na světě, renesanční Sukiennice (bývalé soukenické krámy), Floriánská brána, Barbakán, Collegium Maius (historická budova univerzity), dle času volno v centru Krakova a možnost využití doporučených muzeí nebo čas na pohodu u zmrzliny, kavárnička nebo Pijalnia czekolady, výborná čokoláda na pití, odjezd na ubytování, fakultativně večeře 3. DEN Ráno návštěva solného dolu ve Věličce (Wieliczka, UNESCO), světový unikát, jedna z hlavních světových památek UNESCO: podzemní prostory, solná jezera a především komplex kaplí, mj. kaple sv. Kingy dlouhá 54 m a vysoká 12 m s nádhernou výzdobou, sbírka soch ze soli, muzeum, procházka po krakovské židovské čtvrti Kazimierz (UNESCO), lehká turistika v Ojcowském národním parku, nejmenší národní park v Polsku, bizarní skalní útvary, pro zájemce zřícenina gotického hradu v OJCÓWĚ, Lokýtkova jeskyně* (možné přesuny programu dle počasí), návrat na ubytování, fakultat. večeře 4. DEN Kalwaria Zębrzydowska (sanktuárium a kulturní krajina na seznamu UNESCO), jedno z nejvýznamnějších poutních míst v Polsku s nejrozsáhlejší kalvárií tvořenou 41 kaplemi rozprostírající se na okolních kopcích, příklad dokonale zasazené sakrální architektury do přírody, vycházková trasa, návrat do Prahy pozdě večer CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí, popřípadě svátkům. Upozornění: od června nebude v Krakově slavný obraz Leonarda da Vinci Dáma s hranostajem umístěn na hradě Wawel - z provozních důvodů je přemístěn do krakovské Národní galerie. Sledujte naše webové stránky. Velikonoční termín zájezdu bude mít odlišné pořadí jednotlivých objektů vzhledem k velmi omezeným otvíracím dobám v Polsku v době Velikonoc (program dle katalogu zůstane zachován):
1. den: KRAKOV, zámek Wawel, ubytování
2. den: solný důl Wieliczka, Krakov, historické centrum města, katedrála, Sukiennice, večerní město
3. den: Ojcowský národní park, Kalwaria Zebrzydowska, Krakov - židovská čtvrť Kazimierz
4. den: hrad Helfštýn, velikonoční slavnost, prohlídka, OLOMOUC

Termíny

28.09.2017 - 01.10.2017 4 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY