PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Královská města Indočíny

Vietnam
25.10.2018 - 8.11.2018 15 dní 79 800 Kč Kód zájezdu : 342449 Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 2 Královská města Indočíny Vietnam, 25.10. - 8.11.2018, 15 dní 79 800 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: CHINA TOURS

Termíny

Termíny

25.10.2018 - 08.11.2018 79 800 Kč Nezávazná rezervace
25.10.2018 - 11.11.2018 84 800 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Vydejte se s námi za poklady jihovýchodní Asie a poznejte to nejlepší, co někdejší Indočína nabízí. Projdeme se kolem hanojského Jezera Navráceného meče, zažijeme nezapomenutelnou plavbu Zátokou zanořujícího se draka, loďkou se projedeme po Voňavé řece v Hue. Se zatajeným dechem budeme kráčet okolo majestátních angkorských chrámů, zpola utopených v okolní džungli. Po jezeře Tonle se vydáme k plovoucím vesnicím, v Bangkoku spatříme nejednu obří sochu Buddhy. Vychutnáme si poklidnou atmosféru Luang Phrabangu – města tisíců chrámů. Proti proudu legendárního veletoku Mekong doplujeme k jeskyním plným Buddhů. Vyrazíme na plovoucí trh a navštívíme nejkrásnější chrámy současné i dřívější metropole Thajska. Zájemci si cestu mohou prodloužit na vyhlášených plážích ostrova Koh Samet.
Velikost skupiny:

8–16 účastníků
Záložka Něco navíc:

Jak vznikla zátoka Halong? Stará legenda vypráví o draku, který si razil cestu z hor směrem do moře a mrskal přitom ocasem tak silně, že celou krajinu „přemodeloval“ v úchvatnou scenérii, jejíž prohlubně a údolí se zalily vodou ve chvíli, kdy se drak vnořil do moře... proto Zátoka zanořujícího se draka.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Letenka PrahaHanoj / BangkokPraha (vč. všech poplatků)
 • 3x přelet (HueLuang PhrabangSiem ReapBangkok)
 • 1x noční lehátkový vlak
 • 5x lodní výlet (1x s noclehem)
 • Mikrobusy
 • Případně taxi a tuk-tuky
 • 10x hotel *** se snídaní (+ 3x v prodloužení)
 • 1x kajuta na lodi s plnou penzí
 • 1x bufetová večeře při khmérském představení
 • Vstupné do památkových objektů a přírodních lokalit dle programu
 • český odborný průvodce China Tours
Cena nezahrnuje
 • Kambodžské vízum 30 USD
 • Jednolůžkový pokoj 7800 Kč
 • Vietnamské vízum 1000 Kč
 • Jednolůžkový pokoj 10800 Kč
 • Laoské vízum 30 USD
Nástupy Praha
Strava Snídaně

Program zájezdu

Program zájezdu

1. - 2. DEN Praha –  Hanoj : hl. m. Vietnamu – uličky starého města, romantická zákoutí u jezera Navráceného meče ; večer slavné vodní loutkové divadlo . 3. DEN Hanoj –  Halong : přejezd do zátoky Zanořujícího se draka  – plavba mezi nesčetnými vápencovými homolemi, návštěva krasové jeskyně, plovoucí rybářské vesnice ; nezapomenutelný nocleh na lodi. 4. DEN Halong – Hanoj: dokončení plavby – koupání či kajaking v Tonkinském zálivu (dle počasí); odpoledne návrat do Hanoje a noční lehátkový vlak. 5. DEN Hue : bývalé hl. m.,  sídlo posledních vietnamských císařů  – rozsáhlé hrobky dynastie Nguyen , tzv. Zakázané město  se síní Nejvyšší harmonie; projížďka loďkou po Voňavé řece k pagodě Thien Mu. 6. DEN Hue –  Luang Phrabang : přelet přes Hanoj do Laosu –  toulky královským městem s mnoha buddhistickými chrámy, koloniální architekturou a úžasnou atmosférou; vrch Phu Si s výhledy na řeku Mekong . 7. DEN Luang Phrabang : návštěva nádherného  chrámu Wat Xieng Thong ; výlet lodí po Mekongu k jeskyním Pak Ou  se   stovkami Buddhových soch  – cestou návštěva palírny či tkalcovské dílny;  vodopády Kuang Si s možností koupání v jezírkách . 8. DEN Luang Phrabang –  Siem Reap : bývalý Královský palác ; přelet do Kambodži do blízkosti angkorských chrámů. 9. DEN Komplex Angkor : celodenní prohlídka chrámů –  Bayon , Ta Prohm, Banteay Kdei , Sloní terasa; večer khmérské taneční vystoupení s večeří . 10. DEN Siem Reap : výlet k jezeru Tonle  – lodí k plovoucím vesnicím;  návštěva \"citadely krásek\"  – Banteay Srei. 11. DEN Siem Reap –  Bangkok : přelet do hl. m. Thajska –  projížďka po řece Chao Phraya, rušná čínská čtvrť. 12. DEN Bangkok : nádherně zdobený královský palác a chrám Wat Phra Keo , chrám Wat Traimit se sochou Buddhy ze zlata, chrám Wat Pho a 45metrová socha ležícího Buddhy . 13. DEN Bangkok –  Ayutthaya : výlet do historického parku s polorozpadlými chrámy  – připomínka slavné minulosti jedné z nejstarších a nejmocnějších říší JV Asie. 14. DEN Bangkok  – Praha: nejznámější thajský plovoucí trh Damnoen Saduak ; návrat do Bangkoku a odlet domů, přílet do ČR 15. den.   PRODLOUŽENÍ NA OSTROVĚ KOH SAMET: Bangkok –  Koh Samet : odpoledne přejezd přes Rayong na ostrov Koh Samet. 15. DEN Koh Samet : 2 dny odpočinku na krásných písčitých plážích ostrova –  poklidná atmosféra , koupání a vodní sporty. 17. DEN Koh Samet  – Praha: návrat na pevninu a odlet z Bangkoku domů, návrat do ČR 18. den.

Termíny

25.10.2018 - 08.11.2018 79 800 Kč Nezávazná rezervace
25.10.2018 - 11.11.2018 84 800 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY