PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Královský Londýn

Velká Británie
3.7.2018 - 8.7.2018 6 dní 9 990 Kč Kód zájezdu : 145 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 Královský Londýn Velká Británie, 3.7. - 8.7.2018, 6 dní 9 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: EMMA

Termíny

Termíny

03.07.2018 - 08.07.2018 9 990 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu lux. autobusem , trajekt nebo Eurotunel tam i zpět , 3× ubytování se snídaní v hotelu , průvodcovské služby
Cena nezahrnuje
  • Pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)
Nástupy Brno

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN:
Dopoledne odjezd z Brna (další nástupní místa: Uherské Hradiště 300 Kč, Veselí nad Moravou 250 Kč, Strážnice 250 Kč, Hodonín 250 Kč, Břeclav 250 Kč, Zlín 350 Kč, Kroměříž 350 Kč, Přerov 350 Kč, Olomouc 350 Kč, Prostějov 200 Kč, Vyškov 150 Kč, Ostrava 400 Kč, Frýdek-Místek 400 Kč, Nový Jičín 400 Kč, Hranice na Moravě 400 Kč, Lipník nad Bečvou 400 Kč, Velká Bíteš – dálnice zdarma, Velké Meziříčí – dálnice zdarma, Jihlava-Pávov zdarma, Praha zdarma, Plzeň zdarma.

2. DEN
Trajektem nebo Eurotunelem přejezd do Velké Británie. Prohlídka Londýna – Westminster, Trafalgarské náměstí, parlament s hodinovou věží Big Ben, Westminster Abbey, kde se uskutečnil pohřeb Diany. Buckhingham Palace, a dále budeme pokračovat po vzpomínkové trase The Diana, Princess of Wales Memorial Walk – Memorial Fountain, Memorial Playground. Navštívíme Kensington Palace, ve kterém žila Lady Diana s princem Charlesem a jejich syny. Hyde Park – památník Prince Albert Memorial a přes Kensingtonská muzea se dostanem k oblíbeným obchodům Lady Di. Navštívíme proslulý obchodní dům Harrods. Večer odjezd na ubytování.

3. DEN:
Po snídani navštívíme jeden z nejpozoruhodnějších příkladů anglické venkovské architektury Hatfield House, který je úzce spjatý s královským rodem. V paláci trávila své dětství královna Alžběta I., mezi exponáty v domě se nachází např. pár jejích hedvábných punčoch, které byly vůbec první v Anglii. Na panství se natáčela celá řada filmů, např. Zamilovaný Shakespeare, Karlík a továrna na čokoládu nebo snímek Královna Alžběta: Zlatý věk. Další zastávka Cambridge – starobylé anglické univerzitní město. Poslední zastávka dne bude perla britského muzejnictví v nedalekém Duxford – největší letecké muzeum v Evropě, které návštěvníky uchvátí sbírkami válečné techniky a skvělou architekturou výstavních hal i okolní krajinou. Návrat na ubytování.

4. DEN:
Návštěva paláce Windsor – reprezentační sídlo Jejího Veličenstva, královny Alžběty II. Nezapomene na Long Walk, kam královna Alžběta II. pravidelně vyjíždí na koni a budeme mít možnost prohlédnout si centrum malebného městečka Windsor. V Londýně pak návštěva královské botanické zahrady Kew, která patří k nejvýznamnějším na světě. Jeden ze skleníků je na počest princezny Diany pojmenován Skleník princezny z Walesu. Odpoledne návštěva Britského muzea ve čtvrti Bloomsbury s více než sedmi milióny předmětů dokumentujících historii lidstva. Najdeme zde sbírky z antického Řecka, starověkého Egypta či perské kamenné artefakty a řadu dalších. Večer procházka ve West End (Soho, Leicester Square). Návrat na ubytování.

5. DEN:
Prohlídka finanční čtvrti City of London – návštěva St. Paul\'s Cathedral, ve které se v roce 1981 konala velkolepá svatba Lady Diany. Pokračování ke královské pevnosti Tower of London s kolekcí korunovačních klenotů a mostu Tower Bridge. Odpoledne individuální volno k nákupům, návštěvě muzeí nebo výletu do čtvrti Greenwich. Procházkou přes královský park se u bývalé Královské observatoře u nultého poledníku rozloučíme s Londýnem a vydáme se na cestu zpět do ČR.

6. DEN:
Příjezd do Brna ve večerních hodinách.

Termíny

03.07.2018 - 08.07.2018 9 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY