PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Krásy Andalusie - autobusem

Španělsko
3.10.2018 - 15.10.2018 13 dní 18 990 Kč Kód zájezdu : 1550 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Polopenze
  • Autobus
Počet termínů : 3 Krásy Andalusie - autobusem Španělsko, 3.10. - 15.10.2018, 13 dní 18 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: EMMA

Termíny

Termíny

03.10.2018 - 15.10.2018 18 990 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu luxusním autobusem , 10× ubytování v 3* hotelech s polopenzí , průvodcovské služby
Cena nezahrnuje
  • Pojištění léčebných výloh a storna Evropské cestovní pojišťovny (doporučujeme připlatit)
Nástupy Brno, Jihlava

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN:
Ráno odjezd z Brna a Jihlavy svozem do Prahy (zdarma). Dále svozy z Českých Buějovic, Vodňan, Písku, Tábora, Hradce Králové, Pardubic, Chrudimi, Poděbrad a Kolína - vše za 400 Kč. Odjezd z Prahy přes Plzeň a Německo. Noční přejezd Francií.

2. DEN
Kolem poledne příjezd do jižního Španělska na pobřeží Costa Blanca. Ubytování, volno u moře, večeře.

3. DEN:
Návštěva největších evropských palmových hájů v Elche, které jsou zařazeny na seznam světového dědictví UNESCO. Nachází se zde na 300.000 datlových palem. Přejezd do Granady, po cestě zastávka v Guadixu, městečku s památkově chráněnými bizarními jeskynními obydlími. Ubytování v Granadě.

4. DEN:
Prohlídka perly Andalusie Granady, města tisíckrát opěvovaného básníky a spisovateli. Návštěva Alhambry, jedinečného komplexu maurských staveb, který se rozkládá na vyvýšenině nad městem. Nejstarší částí je pevnost Alcazaba, postavená na základech maurské pevnosti. Palacios Nazaríes s proslulým Myrtovým a Lvím patiem. Příjemné chvíle následně strávíte v pohádkových zahradách Generalife. Pokračování prohlídkou města – katedrála, královská kaple, Albaicín. Fakultativně představení flamenca.

5. DEN:
Celodenní prohlídka Córdoby – historické centrum tvoří bývalá židovská čtvrť a zde se také nachází nejvýznačnější místní památka – Mezquita. Původem mešita z 8. století, později přestavěná v křesťanskou katedrálu. Procházka spletí uliček bývalého židovského města k hradu katolických králů Alcázar de los Reyes Cristianos. Ubytování v oblasti Sevilly.

6. DEN:
Celodenní prohlídka Sevilly, města ležícího na březích řeky Guadalquivir. Centrem je bývalá židovská čtvrť Santa Cruz, kde nalezneme nevýznačnější památky – katedrálu s věží La Giralda, palácový komplex Alcázar, Torre del Oro nebo jednu z nejstarších býčích arén ve Španělsku. Přejezd na ubytování na Costa del Sol.

7. DEN:
Celodenní volno u moře.

8. DEN:
Dopoledne návštěva anglické enklávy Gibraltaru – pevnosti, která střežila vjezd do Středozemního moře. Odpoledne průjezd pohořím Sierra de Ronda do půvabného městečka Ronda. Návrat na ubytování.

9. DEN:
Dopoledne fakultativní půldenní výlet do Mijas, bílé vesnice ve vnitrozemí s krásným výhledem na moře a hory nebo individuální volno u moře. Odpoledne prohlídka Málagy – katedrála, vrch Gibralfaro s opevněním a výhledem na město. Návrat na ubytování.

10. DEN:
Cesta podél pobřeží do městečka Nerja, které má arabský původ, vyhlídka Balkon Evropy. Možnost koupání nebo návštěva Frigiliany, která patří mezi nejkrásnější bílé vesničky v oblasti Andalusie. Zastávka u mohutného akvaduktu Aguila z 18. století. Nocleh v oblasti Mojácar-Almería.

11. DEN:
Průjezd krajem Murcia. Návštěva poutního místa Caravaca de la Cruz. Na kopci obklopeném středověkými hradbami naleznete hrad a katedrálu s údajným zázračným dvojramenným křížem uloženým v hradní svatyni. Prohlídka centra Alicante, oblast přístavu a majestátní hrad Castillo de Santa Bárbara. Ubytování na pobřeží Costa Blanca.

12. DEN:
Snídaně. Celodenní volno u moře, odpoledne odjezd a noční přejezd do ČR.

13. DEN:
Odpoledne příjezd do ČR.

Termíny

03.10.2018 - 15.10.2018 18 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY