PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Krásy Bolívie

Bolívie
1.10.2018 - 14.10.2018 14 dní 93 990 Kč Kód zájezdu : 499429 Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 1 Krásy Bolívie Bolívie, 1.10. - 14.10.2018, 14 dní 93 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: AMERICA TOURS

Termíny

Termíny

01.10.2018 - 14.10.2018 93 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

14 dnů Bolívie
La Paz - Moon Valley - jezero Titikaka - Sun Island - Copacabana - Sucre - Potosi - Uyuni - Santa Cruz
Minimální počet 8 osob
Letecká doprava může vést přes USA. K tranzitu via USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem USA.
Zájezd může být směřován opačně.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Leteckou dopravu dle itineráře v turistické třídě
 • Letištní taxy a poplatky k zaoceánským letům
 • 12 x ubytování dle itineráře v hotelech kat.3-4* se snídaní
 • Dopravu klimatizovaným minibusem
 • Program dle itineráře včetně uvedených vstupů
 • Služby vedoucího zájezdu America Tours a místních průvodců
 • Stravu uvedenou v itineráři
 • Komplexní pojištění vč. pojištění storna
 • Zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
 • Stravu neuvedenou v itineráři
 • Vstupy a fakult. akce nezahrnuté v programu
 • Povinnou odletovou taxu při cestě zpět ( v některých destinacích)
 • Spropitné lokálním průvodcům, řidičům, personálu hotelů a restaurací
 • Event. nutná tranzitní víza pro cestu do cílové destinace
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj 26.200 Kč
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN PRAHA – LA PAZ Odlet z Prahy do La Pazu. Po příletu a uvítání průvodcem America Tours Vás čeká transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem. 2. DEN LA PAZ Celodenní prohlídka La Paz: Návštěva typického indiánského tržiště, Witch Doctor Market a San Francisco Colonial Church. Na Plaza Murillo zhlédnete vládní palác, budovu kongresu a katedrálu, projdete se koloniální třídou Calle Jaen a uvidíte i obytné čtvrti Obrajes, Calacoto a La Florida. Závěrem navštívíte unikátní Moon Valley. 3. DEN JEZERO TITIKAKA Časně odjezd k jezeru Titikaka, nástup na loď a odjezd na Sun Island – místo vzniku legendární říše Inků. Navštívíte Inca Garden, Inti Wata Cultural Complex včetně Ekako Underground Museum, loďařské centrum Titikaka Reed a Manco Kapac a také Pilkakaina Inca Palace. 4. DEN JEZERO TITIKAKA, OSTROV SLUNCE Plavba lodí napříč jezerem, pozorování jedinečných scenérií zdejší přírody. Po prohlídce Sanctuary of Copacabana se vydáte zpět do La Paz. 5. DEN SUCRE Transfer na letiště a odlet do Sucre. Odpoledne prohlídka tohoto hlavního města Bolívie, které je považováno za jedno z prvních kulturních center Ameriky. Jeho koloniální architektura Vás jistě uchvátí. 6. DEN TARABUCO výlet do Turabuco Market. Turabuco je asi 60 kilometrů vzdálené město, jehož kultura patří k nejstarším na kontinentu. Místní trh přivádí denně venkovany z širokého okolí k prodeji řemeslných výrobků, zejména různobarevných ponč a kožených přilbic. 7. DEN POTOSÍ Ráno odjezd do Potosí. Po příjezdu prohlídka tohoto koloniálního města a návštěva San Lorenzo Church a Casa de la Moneda. 8. DEN CERRO RICO, UYUNI Dopoledne prohlídka soukromého dolu Cerro Rico Mountain a seznámení se způsoby středověkého způsobu těžby. Odpoledne odjezd do Uyuni, prohlídka města a ubytování. 9. DEN SOLAR DE UYUNI Dopoledne návštěva a prohlídka proslulých solných polí v Uyuni a Isla Pescado. Odpoledne návrat do Potosí, ubytování. 10. DEN SANTA CRUZ přejezd do Santa Cruz. 11. DEN SAN XAVIER MISSION Ráno odjezd k návštěvě nejstarší jezuitské misie San Javier, cestou návštěva měst Cotoca, Pailon, Los Troncos a Concepcion. Odpoledne možnost koupání v přehradě Sapoco. 12. DEN SANTA CRUZ Prohlídka známé katedrály z roku 1709 a staré misie. Uvidíte také domorodou řemeslnou dílnu, kde se restaurují náboženské obrazy. V San Javier Vás čeká procházka krásným palmovým hájem, návštěva laguny a komplexu Soroboqut. Odpoledne odjezd do Santa Cruz. 13. DEN SANTA CRUZ – PRAHA Transfer na letiště a odlet do Prahy. 14. DEN Přílet do Prahy v odpoledních hodinách.

Termíny

01.10.2018 - 14.10.2018 93 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY