PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Legoland a pohádkové zámky **

Německo
27.10.2017 - 28.10.2017 2 dny 3 390 Kč Kód zájezdu : 457233 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 Legoland a pohádkové zámky ** Německo, 27.10. - 28.10.2017, 2 dní 3 390 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: INEX

Termíny

Termíny

27.10.2017 - 28.10.2017 3 390 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • 1 noc se snídaní v hotelu, (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), vstup do Legolandu, dopravu autobusem, průvodce
Cena nezahrnuje
  • Vstup do zámku Neuschwanstein 380 Kč (děti a mládež do 18 let zdarma), komplexní pojištění 60 Kč
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd ráno. Návštěva pohádkového zámku Neuschwanstein, který jistě okouzlí nejen děti, ale také dospělé, a přenese Vás do země pohádek. Odjezd na ubytování. Nocleh. 2. DEN Snídaně. Celodenní pobyt v Legolandu. V parku o rozloze 140 ha. Na návštěvníky čeká kolem 50 atrakcí. Každý rok přibývají nové expozice, třeba v roce 2014 byly tři nové: Lego® hrad, expozice věnovaná filmu LEGO® MOVIE a expozice věnovaná Hvězdným válkám, konkrétně stíhačce X-WING. Při stavbě bylo použito přes 50 miliónů standardních Lego kostiček. Miniland – procházka mezi modely známých míst v Evropě v měřítku 1:20 (kromě jiného zde naleznete například Mnichovské letiště, Berlínský parlament, Hamburský přístav a nejvěší LEGO stavbu - fotbalovou Allianz Arénu u Mnichova), projížďka na vodě, testování aut na testovací dráze, programování robotů z Lega, projížďka na závodní dráze, jízda na vlnách. Země dobrodružství – cesta kánoí na vrchol sopky končí sjetím 12 m vysokého vodopádu, Jeep safari za poznáním zvířat z Lega, Lego autoškola, projížďka po jezírku v řiditelných lodičkách, Lego Fabrik – procházka po továrně, možno odnést si odsud čerstvě vyrobenou kostičku na památku. Množství atrakcí doplňují obchůdky s legem a různými suvenýry. O hlad se postará restaurace s velkým výběrem různých jídel, salátů a dětských menu, na dalších bodech parku jsou mobilní stánky nebo prodejny různého občerstvení. Odjezd zpět do ČR. Návrat kolem půlnoci.

Termíny

27.10.2017 - 28.10.2017 3 390 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY