PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Letecké víkendy v Londýně

Velká Británie
16.11.2017 - 19.11.2017 4 dny 12 990 Kč Kód zájezdu : 4076 Typ pobytu : Poznávací
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 Letecké víkendy v Londýně Velká Británie, 16.11. - 19.11.2017, 4 dní 12 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Čedok

Termíny

Termíny

16.11.2017 - 19.11.2017 12 990 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Leteckou dopravu v turistické třídě vč. tax a příplatků Praha - Londýn - Praha , 3 noclehy v hotelu *** s anglickou snídaní , transfery z/na letiště , okružní jízdu , služby průvodce , zák. pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb
Cena nezahrnuje
  • Vstupy do památkových objektů , přepravu MHD
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu


1. den:
Odlet z Prahy do Londýna, okružní jízda, transfer do hotelu, ubytování. Individuální volno nebo v případě dobrých časových možností návštěva centra Londýna. Individuální návrat do hotelu, fakultativně večeře, nocleh.
2. den:
Snídaně, celodenní pobyt v Londýně. Metrem dojedeme do blízkosti Hyde parku, kde se budeme moci seznámit s nejvýznamnějšími stavbami tohoto města procházkou kolem Buckinghamského paláce, St. James parku k Westminsterskému opatství a majestátnímu Parlamentu, který se nachází v těsné blízkosti Big Benu. Dále doporučujeme pokračovat třídou Whitehall kolem Downing Street na Trafalgarské náměstí, kde jistě nevynecháme příležitost návštěvy světoznámé obrazárny. V pozdních odpoledních hodinách můžeme pokračovat přes zábavní čtvrť Soho na Covent Garden ulicemi proslulými nejrůznějšími kulturními podniky, rázovitými puby i restauracemi pro náročné. Jistě v nás zanechá nezapomenutelný dojem návrat k metru krásně nasvícenou pěší zónou přes Leicester square ke slavné Piccadilly. Návrat do místa ubytování. Nocleh.
3. den:
Snídaně, možnost individuálního programu v Londýně, kde doporučujeme zahájit procházku návštěvou slavné St. Paul\'s Cathedral, dále se projít pověstnou londýnskou City kolem monumentální budovy Bank of England a burzy k Monumentu a dále přejít přes Temži na druhou stranu k bitevníku Belfast, kde se nachází muzeum válečného námořnictva. Odsud je již malý kousek ke slavnému Tower bridge a jednomu ze symbolů tohoto státu, majestátnímu Toweru, jež ve svých útrobách střeží korunovační klenoty, fakultativně večeře, nocleh.
4. den:
Po snídani individuální volno k prohlídkám, nákupům, apod. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Termíny

16.11.2017 - 19.11.2017 12 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY