PRO TRAVEL PRO ŠKOLY PRO KOLEKTIVY PRO POZNÁVÁNÍ

Londýn a Harry Potter

Velká Británie
26.9.2019 - 29.9.2019 4 dny 5 690 Kč Kód zájezdu : 456548 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 Londýn a Harry Potter Velká Británie, 26.9. - 29.9.2019, 4 dní 5 690 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: MAYER & CROCUS

Termíny

Termíny

26.09.2019 - 29.09.2019 5 690 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Zájezd speciálně vytvořený pro milovníky knížek o Harry Potterovi. Zatímco první den pobytu v Londýně je celý věnován tomuto oblíbenému hrdinovi, druhý den se seznámíte s nejznámějšími stavbami tohoto neuvěřitelně živého a kosmopolitního velkoměsta.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • 2x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 1x snídani
  • Dopravu lux. autobusem
  • Eurotunnel nebo trajekt
  • Průvodce
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd z ČR ráno. Nocleh ve Francii. 2. DEN Ranní Eurotunnel nebo trajekt do Anglie . Návštěva Warner Bros Studio v LEAVESDEANU, jedinečná příležitost si prozkoumat kouzlo filmů o HARRY POTTEROVI, místa, kde se natáčela nejúspěšnější filmová série všech dob. Budete mít zde čest poznat zákulisí z filmů, prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit a animace. Dozvíte se zde, jak se v jednotlivých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete Chroptící chýši nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami. Odpoledne v Londýně. Možná návštěva muzeí podle zájmu – děti jistě rády navštíví muzeum voskových figurín Madame Tussaud’s případně Britské národní muzeum. Nocleh. 3. DEN Celodenní prohlídka LONDÝNA . Královská čtvrť Westminster – Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Trafalgar Square a náměstí Piccadilli Circus. Odpoledne individuální volno, možná návštěva muzeí a atrakcí podle zájmu – Londýnské oko, akvárium a další. Možnost fakultativní večeře. Noční přejezd. 4. DEN Návrat odpoledne.

Termíny

26.09.2019 - 29.09.2019 5 690 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ DESTINACE
POPULÁRNÍ DESTINACE
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY