PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Londýn - letecky

Velká Británie
14.12.2017 - 17.12.2017 4 dny 11 990 Kč Kód zájezdu : 457047 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 Londýn - letecky Velká Británie, 14.12. - 17.12.2017, 4 dní 11 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: MAYER & CROCUS

Termíny

Termíny

14.12.2017 - 17.12.2017 11 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Zájezd do Londýna s možností návštěvy městečka a zámku Windsor - svědka tisícileté historie ostrovního království. Londýn to je pevnost Tower a Tower Bridge, královské sídlo v Buckinghamském paláci, Big Ben, katedrála sv. Pavla, rušná Oxford Street, blikající Piccadilly Circus, ale i populární London Eye a fantastická muzea. Poznejte s námi atmosféru světové metropole.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Leteckou přepravu Praha Londýn Praha
  • 2 kabinová zavazadla (jedno příruční - malé, druhé do 10 kg)
  • Letištní taxy
  • Transfer z/na hotel
  • 4x (*3x) ubytování v hotelu v Londýně (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 4x (*3x) snídani
  • Průvodce
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet s průvodcem z Prahy do LONDÝNA . Transfer na hotel a první seznámení s městem. Od Londýnského oka se přes Westminter Bridge vydáme k budově Parlamentu (UNESCO) se slavným Big Benem, pokračujeme kolem Westminsterského opatství (UNESCO) na vládní třídu Whitehall. Projdeme kolem sídla premiéra Downing Street, Horse Guards na Trafalgarské náměstí - turistický střed Londýna se sochou admirála Nelsona. 2. DEN Přejezd místní dopravou do centra. Prohlídka West Endu, Leicester Square, Čínská čtvrť a Picadilly Circus. Dále Green Park, Buckinghamský palác a Covent Garden. Odpoledne možnost návštěvy Národní Galerie, Londýnského oka, Britského muzea či jiné muzejní/galerijní instituce. Večer prohlídka Albertopole, oblasti mimořádně majestátního charakteru. Procházka kolem Royal Albert Hall, Royal College of Music, Imperial College of London až k muzejnímu trojúhelníku (Přírodovědecké muzeum, Muzeum vědy, Victoria and Albert Museum). 3. DEN Fakultativní výlet do městečka WINDSOR , projdeme viktoriánským nádražím, zastavíme u místní radnice, dílo Ch. Wrena, ukážeme si Long Walk a dojdeme k prohlídce Windsorského zámku, který již téměř tisíc let slouží jako sídlo britských králů a královen. Odpoledne návrat do Londýna , osobní volno nebo dle zájmu další část prohlídky s průvodcem. Den je možné strávit individuálně v Londýně , návštěvy muzeí a dalších památek, dle osobního zájmu. 4. DEN Druhá část prohlídky LONDÝNA , návštěva pevnosti Tower (UNESCO), most Tower Bridge, procházka čtvrtí Southwark, most Millenium Bridge, barokní katedrála sv. Pavla. V podvečer Královská čtvrť Greenwich. Od lodi Cutty Sark a kolem Old Royal Naval College se dostaneme do parku, kterým prochází nultý poledník (UNESCO). Od Královské observatoře se nabízí jedinečný výhled na město. Místo čtvrti Greenwich individuálně Oxford Street, nákupy, osobní volno.

Termíny

14.12.2017 - 17.12.2017 11 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY