PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Londýn plný kouzel Harryho Pottera

Velká Británie
5.7.2018 - 8.7.2018 4 dny 16 490 Kč Kód zájezdu : 482798 Typ pobytu : Poznávací
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 2 Londýn plný kouzel Harryho Pottera Velká Británie, 5.7. - 8.7.2018, 4 dní 16 490 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: FIRO-TOUR

Termíny

Termíny

05.07.2018 - 08.07.2018 16 490 Kč Nezávazná rezervace
23.08.2018 - 26.08.2018 16 490 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Změna vyhrazena : Změna programu vyhrazena.

Min. počet účastníků : 20.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Leteckou dopravu Praha-Londýn a zpět vč. všech letištních poplatků
 • Kabinové zavazadlo
 • Transfer letiště-hotel-letiště
 • 3 noci ve 2lůžkovém pokoji v hotelu se snídaní
 • Vstupné do Studia Warner Bros
 • Služby průvodce FIRO-tour
 • Zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb
Cena nezahrnuje
 • Pojištění léčebných výloh
 • Komplexní pojištění - viz katalog str. 11
 • 1lůžkový pokoj (3 990 Kč)
 • Zavazadlo k odbavení dle letecké společnosti (od cca 1 600 Kč)
 • Vstupy cca 110 GBP
 • Jízdné MHD cca 40 GBP
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Prahy do Londýna. Po příletu transfer do hotelu. Přejezd veřejnou dopravou do centra Londýna a prohlídka Trafalgar Square , na kterém se nachází Národní galerie a Piccadilly Circus . Dále uvidíte čtvrť Soho , kde si můžete dát večeři v Čínské čtvrti. Večer návrat na hotel. Nocleh. 2. DEN Po snídani se svezete nejstarším metrem na světě do centra Londýna. Prohlídka začne ve Westminsteru . Uvidíte Lambeth Bridge, po kterém se proháněl Harry v double-deckeru, a hlavní dominanty – Parlament s Big Benem , Westminster Abbey a Buckinghamský palác . Projdete kolem Downing Street se sídlem britské premiérky, Horse Guards a Scotland Yardu neboli Ministerstva kouzel. Dále uvidíte Leicester Square a děti jistě rády navštíví muzeum voskových figurín Madame Tussauds , kde si můžete udělat fotky s velmi známými osobnostmi. V podvečer se projedete double deckerem na Strand, kde se nachází Australia House, který posloužil jako Gringottova banka a Královský soudní dvůr, dále kolem katedrály sv. Pavla, odkud je vidět i Millenium Bridge (zničili jej Smrtijedi). Ve večerních hodinách návrat na hotel. Nocleh. 3. DEN Po snídani přejezd do Studia Warner Bros . Budete mít možnost prozkoumat kouzla filmů o Harry Potterovi a místa, kde se natáčela nejúspěšnější filmová série všech dob. Poznáte zákulisí z filmů, prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit a animace. Projít se můžete po hlavní hale v Bradavicích, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Dozvíte se, jak se v jednotlivých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Po prohlídce, která bude trvat cca 3 - 4 hodiny, přijedete na nádraží King\'s Cross , kde se nachází nástupiště 9 a 3/4 se slavným vozíkem ve zdi. A na závěr dne procházka k Tower of London a Tower Bridge , kde si poslechnete nejednu královskou legendu. Ve večerních hodinách návrat na hotel. Nocleh. 4. DEN Snídaně. V závislosti na letovém řádu můžete poslední den navštívit další zajímavá londýnská místa, např. Greenwich s nultým poledníkem a námořním muzeem, nebo se projet na London Eye . Je také možné zdarma navštívit některá londýnská muzea (např. Britské muzeum) či jít nakupovat na Oxford Street . Transfer na letiště, odlet do Prahy.

Termíny

05.07.2018 - 08.07.2018 16 490 Kč Nezávazná rezervace
23.08.2018 - 26.08.2018 16 490 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY