PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Londýn pro pokročilé

Velká Británie
27.8.2017 - 31.8.2017 5 dní 15 690 Kč Kód zájezdu : 4264 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 Londýn pro pokročilé Velká Británie, 27.8. - 31.8.2017, 5 dní 15 690 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Čedok

Termíny

Termíny

27.08.2017 - 31.08.2017 15 690 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • 4 noclehy v hotelu***, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a anglickou snídaní v Londýně
  • Letenku Praha-Londýn-Praha včetně tax a příplatků
  • Dopravu autokarem dle programu
  • Průvodce po dobu zájezdu
  • Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb
Cena nezahrnuje
  • Vstupy do památkových objektů
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu


1. den:
Odlet z Prahy do Londýna, transfer z letiště do hotelu, ubytování, fakultativně večeře. Při dobrých časových možnostech kombinovaná prohlídka autokarem a pěšky po londýnských zajímavostech – Trafalgar Square, Whitehall, Westminsterské opatství, Big Ben, London Eye (obří vyhlídkové kolo), Národní galerie, katedrála sv. Pavla, Tower, Tower Bridge...

2. den:
Po snídani prohlídka města autokarem a pěšky s průvodcem – pulsující čtvrť Covent Garden, Soho a Čínská čtvrť, Britské muzeum, Oxford Street, Baker Street, muzeum voskových figurín Mme Tussaud´s, Regents park, Odpoledne odjezd do Windsoru – návštěva nejstaršího královského zámku v Británii, dnes víkendové sídlo královské rodiny, možnost individuální prohlídky královské rezidence, návrat do Londýna, fakultativně vstupenka na nejvyšší budovu Evropy - mrakodrap The Shard s vyhlídkou na okolní londýnské památky, návrat do hotelu, fakultativně večeře, volno.

3. den:
Po snídani volno k individuálním prohlídkám londýnských pamětihodností, nákupům atd. nebo celodenní fakultativní výlet. Salisbury – město ze 13. století s nádherným historickým centrem a katedrálou ve stylu rané anglické gotiky, odjezd do Stonehenge – návštěva nejslavnějšího pravěkého monumentu, komplex menhirů a kamenných kruhů dokazující znalosti z oblasti aritmetiky a astronomie pradávných obyvatel této oblasti, individuální volno k prohlídce areálu, odjezd do Bathu – nádherné město s impozantním cetrem v gregoriánském stylu v údolí řeky Avony, lázeňské středisko založené Římany v 1. stol., řada budov a památek z 18. stol, Royal Crescent – nejmajestátnější ulice v Británii, Pulteney Bridge – most s obchody, římské lázně, opatství… Návrat na ubytování do Londýna, fakultativně večeře.

4. den:
Po snídani volno k individuálnímu programu v Londýně, k návštěvám muzeí, nákupům apod. nebo odjezd na celodenní fakultativní výlet. Oxford – prohlídka nejstaršího univerzitního města v Anglii, odjezd do Stratford-upon-Avon, prohlídka druhého nejnavštěvovanějšího města po Londýně – rodiště W. Shakespeara, města pyšnícího se mnoha malebnými domy spjatými se životem Shakespeara a unikátní hrázděnou architekturou, věznice z 15. stol., radnice se sochou Shakespeara… Odjezd do Warwicku – návštěva velkolepé středověké pevnosti s expozicí muzea Madame Tussaud´s, dnes nejkrásnější majestátní sídlo v zemi, návrat na ubytování do Londýna, fakultativně večeře.

5. den:
Po snídani individuální volno v Londýně k návštěvám muzeí, galerií, nákupům…, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Termíny

27.08.2017 - 31.08.2017 15 690 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY