PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Londýn pro rodiče a děti (letecky z Ostravy)

Velká Británie
21.4.2018 - 24.4.2018 4 dny 12 990 Kč Kód zájezdu : 13404B Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 3 Londýn pro rodiče a děti (letecky z Ostravy) Velká Británie, 21.4. - 24.4.2018, 4 dní 12 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: RadyNaCestu

Termíny

Termíny

21.04.2018 - 24.04.2018 12 990 Kč Nezávazná rezervace
09.06.2018 - 12.06.2018 12 990 Kč Nezávazná rezervace
04.08.2018 - 07.08.2018 12 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Londýn pro malé i velké? Umíme a doporučujeme! Žádné nudné výklady a dlouhé fronty. S námi poznáte to nejlepší z Londýna pěšky, lodí z řeky Temže, z legendárních doubledeckerů i z ptačí perspektivy - vyhlídkového kola London Eye. Připravte dětem výjimečný zážitek skrze napínavé i poučné vyprávění našeho malého cestovatele Vašíka a poznejte Londýn společně!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Letenka Ostrava - Londýn - Ostrava se všemi poplatky (kabinové zavazadlo dle pravidel pro přepravu zavazadel )
 • Transfer letiště - Londýn (hotel) - letiště
 • 3x ubytování v Londýně v hotelu 3* ve 2lůžkových pokojích, popř. 3lůžkových
 • 3x snídaně
 • Průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
 • Tištěný průvodce městem zdarma
Cena nezahrnuje
 • Zavazadla za příplatek dle podmínek pro přepravu zavazadel ()
 • Cestovní pojištění
 • Přesuny v Londýně místní dopravou - doubledecker, metro a projížďka lodí po Temži: 35 GBP / celý pobyt
 • Doporučené kapesné 150 GBP (včetně dopravného)
 • Vstupné na místě
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 000 Kč
Nástupy Ostrava
Ubytování Hotel 3* se snadným přístupem do centra Londýna na pokojích je k dispozici varná konvice + čaj a káva zdarma (dle typu hotelu) na pokojích jsou k dispozici ručníky, mýdlo a vysoušeč vlasů (dle typu hotelu)
Strava Snídaně v hotelu formou bufetu během dne při prohlídce Londýna bude možné zakoupit jídlo na některé z přestávek v místech s možností občerstvení poblíž hotelu je možnost navštívit některou z restaurací nebo občerstvení

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Pro začátek vás seznámíme s Vašíkem a předáme vám tajný cestovatelský deník, se kterým budeme pracovat a bavit se po celou dobu zájezdu. Proletíme se nad Ostravou a ubytujeme se v hotelu. Odlet z Ostravy bude v odpoledních hodinách, po příletu do Londýna se přesuneme zajištěným autobusem do hotelu, kde se ubytujeme.  2. DEN Dnes budeme mít zajímavou společnost. Posvačíme s veverkami, nebo spíš ony s námi, navštívíme královnu v jejím sídle, prohlédneme si tučňáky a murény v podmořském akváriu a nakonec i celý Londýn z výšky.  Po snídani se přesuneme příměstským vlakem nebo metrem do centra Londýna. Vydáme se do části Westminster. Projdeme se kolem nejznámějších atraktivit britské metropole. Našim očím neunikne nádherná budova majestátního parlamentu se známým Big Benem, Westminster Abbey a v parku sv. Jakuba, můžeme pozdravit místní veverky a třeba jim i nabídnout nějaký ten pamlsek. Poté se vydáme zjistit, zda je britská královna doma, tedy ve svém oficiálním sídle, Buckinghamském Paláci. Čeká nás také plavba po řece Temži. Navštívíme (pro předem objednané zájemce) tajemný podmořský svět jménem Sealife. Londýnské podmořské akvárium je jedním z největších akvárií v Evropě a potkáme se v něm se spoustou podmořských živočichů, které běžně nezahlédnete (žraloky, rejnoky, murénami, tučňáky a dalšími). V podvečerních hodinách nás bude čekat projížďka na slavném vyhlídkovém kole London Eye  (pro předem objednané zájemce), odkud si pěkně z výšky zrekapitulujeme, co všechno jsme už v Londýně stihli poznat.      Návrat na hotel společně nebo individuálně v podvečerních hodinách. 3. DEN Víte, jaký je rozdíl mezi havranem a krkavcem? A kdo z nich střeží Tower? Legenda říká… dozvíte se. A také se projedeme doubledeckerem, prohlédneme si celebrity pěkně zblízka, a omrkneme jeden slavný most. Po snídani se přesuneme k proslulému paláci a pevnosti Jejích Veličenstva,  Tower of London, kde si prohlédneme korunovační klenoty britské monarchie a odhalíme spolu kousek britské historie. Poté nás čeká zřejmě nejslavnější zvedací most na světě, legendami opředený Tower Bridge. Projedeme se také jedním ze symbolů města - známým červeným autobusem double-decker. Odpoledne se zájemci navštívíme světoznámé muzeum voskových figurín Muzeum Madame Tussaud´s, kde se tváří v tvář setkáme se známými osobnostmi současnosti i minulosti.   Návrat na hotel společně nebo individuálně v podvečerních hodinách. 4. DEN Každé dobrodružství má svůj začátek, ale i konec. Vašík se s námi dnes rozloučí a vy si domů krom zážitků, nových znalostí a svého cestovatelského deníku, odvezete i tajuplný poklad… Naše cestovatelská mise je u cíle. V dopoledních nebo odpoledních hodinách se objednaným transferem přesuneme od hotelu na letiště. Přílet do Ostravy bude v odpoledních či večerních hodinách dle časů leteckých společností.

Termíny

21.04.2018 - 24.04.2018 12 990 Kč Nezávazná rezervace
09.06.2018 - 12.06.2018 12 990 Kč Nezávazná rezervace
04.08.2018 - 07.08.2018 12 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY