PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Londýnské předjaří

Velká Británie
30.3.2018 - 2.4.2018 4 dny 12 490 Kč Kód zájezdu : 8372 Typ pobytu : Poznávací
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 Londýnské předjaří Velká Británie, 30.3. - 2.4.2018, 4 dní 12 490 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Čedok

Termíny

Termíny

30.03.2018 - 02.04.2018 12 490 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků Praha-Londýn-Praha , 3 noclehy v hotelu *** s anglickou snídaní , transfery z/na letiště , služby průvodce , pojištění dle zák. č. 159/99 Sb. , okružní jízdu městem
Cena nezahrnuje
  • Vstupy do památkových objektů , nápoje k večeřím
Nástupy Praha (letiště)

Program zájezdu

Program zájezdu


1. den:
Odlet z Prahy do Londýna, okružní jízda, transfer do hotelu, ubytování. Individuální volno nebo v případě dobrých časových možností návštěva centra Londýna. Individuální návrat do hotelu, fakultativně večeře, nocleh.
2. den:
Snídaně, celodenní pobyt v Londýně s průvodcem. Metrem dojedeme do blízkosti Hyde parku, kde se budeme moci seznámit s nejvýznamnějšími stavbami tohoto města procházkou kolem Buckinghamského paláce, St. James parku k Westminsterskému opatství a majestátnímu Parlamentu, který se nachází v těsné blízkosti Big Benu. Dále doporučujeme pokračovat třídou Whitehall kolem Downing Street na Trafalgarské náměstí, kde jistě nevynecháme příležitost návštěvy světoznámé obrazárny. V pozdních odpoledních hodinách můžeme pokračovat přes zábavní čtvrť Soho na Covent Garden ulicemi proslulými nejrůznějšími kulturními podniky, rázovitými puby i restauracemi pro náročné. Jistě v nás zanechá nezapomenutelný dojem návrat k metru krásně nasvícenou pěší zónou přes Leicester square ke slavné Piccadilly. Návrat do místa ubytování, fakultativně večeře, nocleh.
3. den:
Po snídani pěší prohlídka s průvodcem – katedrála sv. Pavla (druhá největší církevní stavba na světě), Millenium Bridge, Tate Gallery – galerie moderního umění na místě bývalé elektrárny, Globe – kopie alžbětinského divadla, Southwark Cathedral, London Bridge s vyhlídkou, Tower – původně královská rezidence a obávané vězení, dnes proslulá klenotnice a zbrojnice, nejslavnější londýnský most Tower Bridge, HMS Belfast - poslední křižník Royal Navy, přístavní doky upravené na obchodní a zábavní oblast St. Catherine´s Dock; návrat na hotel, fakultativně večeře, nocleh.
4. den:
Po snídani individuální volno k prohlídkám, nákupům, fakultativním vstupům apod. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Termíny

30.03.2018 - 02.04.2018 12 490 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY