PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

MELANÉSIE A POLYNÉSIE - FIDŽI, TONGA - Ostrovy pod Jižním křížem

Fidži
19.5.2018 - 2.6.2018 15 dní 100 990 Kč Kód zájezdu : 425 Typ pobytu : Poznávací
  • Letecky
Počet termínů : 1 MELANÉSIE A POLYNÉSIE - FIDŽI, TONGA - Ostrovy pod Jižním křížem Fidži, 19.5. - 2.6.2018, 15 dní 100 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Livingstone

Termíny

Termíny

19.05.2018 - 02.06.2018 100 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Nezapomenutelná cesta na vzdálené tropické ostrovy nesčetných přírodních krás. Bílé pláže, odstíny modře oceánu u korálových útesů, přírodní koupaliště v jeskyních v džungli, skalní brány, mořské gejzíry, vodopády, ale i polynéský „Stonehenge“ a veselé hřbitovy... Na ostrovy, kde se z bývalých lidožroutů stali úžasní přátelští lidé, jejichž zvyky, obřady a hostiny budete moci poznávat. Bez obav! - budete na té správné straně a konzumuje se především vepřové.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Mezinárodní letenka. Letištní taxy. Místní přelety Fidži – Tonga, Tonga – Nový Zéland. Pozemní doprava (pronajatá auta, taxi, minibusy). Výlet lodí po ostrovech Mamanuca se šnorchlováním (včetně barbecue obědu, občerstvení a ochutnávky kávy), výlet lodí na ostrov Fafa, 2x celodenní výlet na Viti Levu, okružní výlet Tongatapu. Ubytování v hotelech a bungalovech se snídaní (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, často s bazénem). Český průvodce. Místní průvodci dle potřeb. Cestovní pojištění.
Cena nezahrnuje
  • Stravování mimo snídaní na Fidži a Tonze. Spropitné. Vstupy. Fakultativní aktivity. Příplatek za jednolůžkový pokoj 16 900 Kč.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. - 3. den
Letecky na FIDŽI na hlavní ostrov Viti Levu. Nadi. Hinduistický chrám Sri Siva.
4. - 7. den
Viti Levu - hlavní a největší z Kanibalských ostrovů (Cookův příhodný název Fidži). Hinduistický chrám Sri Siva. Zahrady Spícího obra plné orchidejí. Viseisei - nejstarší vesnice na ostrově. Britské bunkry s děly z 2.světové války. Natadola - nejlepší pláž ostrova. NP Sigatoka s mohutnými písečnými dunami. Výlet do vnitrozemí, kde je šance poznat kanibalské tradice! Úžasný výhled z pevnosti Tavuni nad řekou Sigatoka, autentické domorodé vesnice s keramickou dílnou, deštné pralesy, vodopád. Výlet plachetnicí po ostrovech Mamanuca. Koupání a šnorchlování spojené s návštěvou míst, kde se natáčel film Trosečník s Tomem Hanksem. Labužníci si vychutnají barbecue oběd, občerstvení a ochutnávku kávy.
8. - 13. den
Přelet do království TONGA na největší ostrov Tongatapu. Hlavní město Nuku´alofa (Místo Lásky). Královský palác, vládní budovy, hrobky královské dynastie Tupouů, tržnice s neobvyklými plodinami, tapou a jinými exotickými suvenýry. Uvidíme opět krále na nedělní mši? Tonžské národní centrum s muzeem historie ostrovů. Okruh po ostrově. Stromy obalené \"létajícími liškami\" - posvátnými obřími netopýry kaloni. Mu´a - ruiny královských hrobek. Ha´amonga, \"pacifický Stonehenge\". Maui Trilithon ze 40-tunových korálových balvanů. Krápníková jeskyně Anahulu s bazénky na koupání. Gejzíry mořské vody v Mapu´a Vaca Blowholes. Vyhlášený západ slunce na nejkrásnější pláži Ha´atafu. Večírek na Pláži lásky s tanečky, pečeným prasetem, obřadem přípravy opojné kávy a její společenská konzumace. Celodenní výlet lodí na rajský ostrůvek Fafa spojený s koupáním a šnorchlováním. Přelet na Nový Zéland.
14. - 15. den
Letecký návrat z Aucklandu domů.

Termíny

19.05.2018 - 02.06.2018 100 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY