PRO TRAVEL PRO ŠKOLY PRO KOLEKTIVY PRO POZNÁVÁNÍ

Milano a opera v La Scale

Itálie
11.9.2019 - 15.9.2019 5 dní 6 690 Kč Kód zájezdu : 258871 Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Autobus
Počet termínů : 1 Milano a opera v La Scale Itálie, 11.9. - 15.9.2019, 5 dní 6 690 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: MAYER & CROCUS

Termíny

Termíny

11.09.2019 - 15.09.2019 6 690 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Navštívíme Milano, město překypující uměleckými poklady, město gotické katedrály Duomo, slavné Opery La Scala a fresky Leonarda da Vinciho, město fotbalu a město labužníků a především město módy – kde sídlí takové značky jako Armani, Versace, Prada, Valentino a mnoho dalších. Zažijeme neopakovatelnou atmosféru operního představení na jedné z nejslavnějších operních scén světa, v legendární Teatro alla Scala.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Doprava autobusem
 • Vstupné na prohlídku fresky Leonarda da Vinciho
 • 2x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 2x snídaně
 • Průvodce
Cena nezahrnuje
 • Vstupenky na představení v La Scala nejsou v ceně zájezdu
 • Prodej vstupenek probíhá formou prodeje míst v boxu v jednotlivých lodžiích. K dispozici v jednom boxu jsou vždy dvě vstupenky v sektoru žlutém (1. řada), jedna vstupenka v sektoru oranžovém (2.řada), modrém (2.řada) a zeleném (3. řada). Informace ohledně volných míst podá CK. Při rezervaci uveďte požadavek na místa. Většina vstupenek se prodává měsíce dopředu a bývají velmi brzo vyprodány. Z tohoto důvodu je nutná vaše včasná rezervace - nejpozději do 15.6. 2019! Po tomto termínu CK zajištění vstupenek nezaručuje!
 • Ředitelství Teatro alla Scala si vyhrazuje právo na změnu programu i případnou změnu sólistů. Na operní představení postačí formální společenské oblečení
 • Nutná včasná rezervace vstupenek - do 10.5.2019!
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd z ČR ve večerních hodinách. 2. DEN V ranních hodinách přijedeme do pulzujícího města Lombardie, města umění, designu a světové módy MILÁNA . Prohlídka Piazza Duomo se slavnou milánskou gotickou katedrálou Duomo – fantastický soubor vznosných pilířů, vyhlídka ze střechy katedrály, kde za jasného počasí můžeme vidět až do Švýcarska, stylová obchodní pasáž Galleria Vittorio Emanuele II.. Shlédneme slavnou nástěnnou malbu od Leonarda da Vinciho „Poslední večeře Páně“ - Chiesa di Santa Maria delle Grazie. Individuální volno k procházkám a nákupům v pavoučích sítích úzkých, dlážděných milánských ulic. 3. DEN Navštívíme CASTELLO SFORZESCO – původně pevnost Viscontiů, rozlehlý zámek s řadou nádvoří, arkádový dvůr Cortile della Rocchetta. Dnes poskytuje zámek přístřeší několika muzeím věnovaných užitnému umění, archeologii a mincím. Najdeme zde i Museo d´ Arte Antica, tato úchvatná sbírka nábytku, starožitností a maleb obsahuje také díla od Tiziana, Van Dycka či poslední nedokončené sousoší Michelangela Pietà Rondanini. PINACOTECA DI BRERA - jedna z nejslavnějších italských obrazáren s díly od A. Mantegny (Mrtvý Kristus), Rafaela (Sňatek Panny Marie), Belliniho, Rembrandta a dalších mistrů. Odpoledne odjedeme zpět do hotelu a večer nás čeká vrchol celého zájezdu, představení na pravděpodobně nejslavnější operní scéně světa, v legendární LA SCALE (Teatro alla Scala). Fakultativní návštěva operního představení Rigoletto od Giuseppe Verdiho bude hezký zážitek. Po představení cca v 23.00 hod. se vrátíme na hotel. 4. DEN Ráno po snídani odjedeme k prohlídce pozoruhodného kartuziánského kláštera CERTOSA DI PAVIA, jedna z nejimpozantnějších staveb celé severní Itálie. Odpoledne odjezd do republiky. 5. DEN Předpokládaný návrat v nočních hodinách 4.den až časně ranních hodinách 5.den.

Termíny

11.09.2019 - 15.09.2019 6 690 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
POPULÁRNÍ DESTINACE
POPULÁRNÍ DESTINACE
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY