PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Mnichov, prodloužený víkend letecky z Brna

Německo
7.12.2017 - 10.12.2017 4 dny 14 990 Kč Kód zájezdu : 1556 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 Mnichov, prodloužený víkend letecky z Brna Německo, 7.12. - 10.12.2017, 4 dní 14 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: EMMA

Termíny

Termíny

07.12.2017 - 10.12.2017 14 990 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Leteckou dopravu BrnoMnichovBrno , odbavení i se zavazadlem a letištní taxy , transfer z letiště do hotelu a zpět , okružní jízdu v Mnichově , 3× ubytování ve 23* hotelu se snídaní , služby místního česky mluvícího průvodce během programu v Mnichově
Cena nezahrnuje
  • Pojištění léčebných výloh a storna Evropské cestovní pojišťovny (doporučujeme připlatit)
Nástupy Brno

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN:
Po poledni odlet z Brna přímou linkou do Mnichova, hlavního města Bavorska. Po příletu přivítání místním česky mluvícím průvodcem a transfer do města, ubytování v hotelu a procházka historickým centrem s pěší zónou, kde budeme moci obdivovat jak historické budovy, tak i vyhledávané obchodní třídy nebo ochutnat bavorské pivo a jiné speciality. Na centrálním náměstí si prohlédneme novogotickou Novou radnici s orlojem i menší Starou radnici s muzeem hraček, nahlédneme do jednoho ze symbolů města, gotického kostela Frauenkirche s typickými cibulovitými kopulemi, nahlédneme do tradičních pivnic, mezi nimiž nemůže chybět jedna z nejstarších a nejznámějších Hofbräuhaus nebo Augustiniánská pivnice. Určitě všechny zaujme trh Viktualienmarkt v centru města s množství gastronomických specialit i příjemným posezením v typické venkovní pivnici pod košatými stromy, tzv. Biergarten. V blízkosti trhu se nachází i nejstarší mnichovský kostel sv. Petra ze 13. stol., z jehož věže je krásný panoramatický výhled na město. Večer individuální volno k dalším posezením v centru města a návrat do hotelu.

2. DEN
Celodenní okružní jízda městskou dopravou po nejzajímavějších atrakcích města. Náměstí Königsplatz s mnoha architektonicky zajímavými stavbami v klasicistním stylu a řadou obrazáren a muzeí v jeho okolí. Zámek Nymphenburg, letní rezidence bavorských kurfiřtů s galerií krásek krále Ludvíka I., muzejním komplexem a parkem se sochami, fontánami, rokokovým loveckým zámečkem Amalienburg i botanickou zahradou. Odpoledne odjezd do Olympijského parku s bývalým olympijským stadionem, prohlídka muzea automobilky BMW a na závěr návštěva jednoho ze symbolů města – Allianz Areny, stadionu velkoklubu Bayern Mnichov. Možnost prohlídky velmi pěkného muzea i zázemí stadionu. Návrat do hotelu a volný večer k procházkám po městě.

3. DEN:
Volný den k procházkám, nákupům a návštěvám některých z nesčetného množství mnichovských muzeí – např. Alte Pinakothek, jedna z nejlepších světových obrazáren s díly světových malířů ze 14.–18. stol., Nová obrazárna Nová Pinakotéka s díly z 19. až začátku 20. stol., Městská Galerie Lenbacha, Pinakotéka Moderny, Státní muzeum egyptského umění, Secesní vila France Stucka, Německé technické muzeum, patřící k největším muzeím vědy a techniky na světě, Městské muzeum, muzeum Piva a Oktoberfestu a mnoho dalších. Rozhodně si nenechte ujít ani procházku Anglickým parkem, jedním z největších městských parků s Čínskou věží, Biergarten, Japonským čajovým domkem i vodními kanály, kolem kterých je stále plno rekreantů i sportovců.

4. DEN:
Dopoledne využijeme k posledním nákupům a rozloučení s městem, okolo poledne transfer na letiště a odlet zpět do Brna. Odpoledne přílet do Brna.

Termíny

07.12.2017 - 10.12.2017 14 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY