PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Národní parky a přírodní krásy Chorvatska

Chorvatsko
7.9.2018 - 16.9.2018 10 dní 10 690 Kč Kód zájezdu : 7126 Typ pobytu : Poznávací
  • Polopenze
  • Autobus
Počet termínů : 1 Národní parky a přírodní krásy Chorvatska Chorvatsko, 7.9. - 16.9.2018, 10 dní 10 690 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: MAYER & CROCUS

Termíny

Termíny

07.09.2018 - 16.09.2018 10 690 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Tento zájezd do Chorvatska propojuje koupání na plážích s poznáváním jedinečných přírodních krás národních parků Chorvatska. V Chorvatsku budete mít možnost vykoupat se pod úchvatnými vodopády řeky Krky, projít se soutěskou Paklenica nebo zavzpomínat na slavného Vinnetoua v NP Plitvická jezera. Chorvatsko ale také nabízí významné historické monumenty ve starobylých městech Zadar, Šibenik, Split a Trogir. Chorvatsko je ale mezi českými turisty samozřejmě nejvíce proslavené díky svému nádhernému moři a pohodové relaxaci na plážích Jadranu.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autobusem
  • Průvodce
  • 7x ubytování ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím
  • 7x polopenzi
  • Pobytovou taxu
Nástupy Praha
Ubytování Většina našich skupin je ubytována v hotelu Orion ve Vodicích.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd z Prahy v podvečerních hodinách. 2. DEN Návštěva národního parku PAKLENICA v pohoří VELEBIT. Procházka divokou přírodou kaňonem Velké Paklenice. Příjezd na ubytování. 3. DEN Pobyt u moře. Pro zájemce fakultativně v podvečer návštěva města ZADAR s prohlídkou historického centra. 4. DEN Výlet do národního parku SLAPOVI KRKY s proslulými vodopády, kaskádami, jezírky. Možnost výletu lodí na ostrůvek VISOVAC, který leží uprostřed stejnojmenného jezera obklopen překrásnou přírodou. Na ostrůvku se nachází starobylý františkánský klášter z r. 1445, kde se mimo jiné nachází i jeden ze tří exemplářů skvostně ilustrovaných Ezopových bajek na světě z 15. stol. Dále vodopád SKRADINSKI BUK, zde řeka vytváří terasovité kaskády a na úseku 400 m padá do hloubky 45 metrů (možnost koupání). 5. DEN ŠIBENIK (UNESCO) - město s historickým centrem. Odpoledne pobyt u moře. 6. DEN Výlet do známých letovisek: SPLIT (UNESCO) - staré město, významná muzea, Diokleciánův palác, příjemný městský park, noblesní pobřežní promenáda s kavárnami. TROGIR (UNESCO) - městečko se zachovalým středověkým jádrem, které oplývá množstvím kulturně historických zajímavostí, z nichž nejzajímavější je románská katedrála. SALONA - jedno z nejvýznamnějších archeologických nalezišť v jihovýchodní Evropě, dva ticíce let starý areál. 7. DEN Pobyt u moře. Pro zájemce možnost fakultativního lodního výletu do NP KORNATI, který poskytuje nezapomenutelné přírodní scenérie. 8. DEN Pobyt u moře. 9. DEN Návštěva známého národního parku PLITVICKÁ JEZERA (UNESCO) s jezírky, vodopády, kaskádami, jejichž romantická nádhera nás přenáší do časů našeho dětství do slavných indiánek o Vinnetouovi. 10. DEN Příjezd do Prahy v dopoledních hodinách.

Termíny

07.09.2018 - 16.09.2018 10 690 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY