PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Nejkrásnější italská jezera a zahrady ***

Itálie
25.10.2017 - 29.10.2017 5 dní 5 490 Kč Kód zájezdu : 457267 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Polopenze
  • Autobus
Počet termínů : 1 Nejkrásnější italská jezera a zahrady *** Itálie, 25.10. - 29.10.2017, 5 dní 5 490 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: INEX

Termíny

Termíny

25.10.2017 - 29.10.2017 5 490 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • 2 noci se snídaní v hotelu, (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), dopravu autobusem, průvodce
Cena nezahrnuje
  • Vstupy: 60 EUR
  • Komplexní pojištění 120 Kč
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd ve večerních hodinách. Noční přejezd. 2. DEN Příjezd k jezeru Como do městečka Tremezzo. Návštěva Villy Carlotta – v paláci najdete skvělou sbírku soch. Návštěva jedněch z nejkrásnějších lázní oblasti, středisko Menaggio. Výlet lodí do Bellagia, kouzelně položených na výběžku oddělující Lago di Como od Lago di Lecco, zahrady Villy Melzi. Ubytování. Nocleh. 3. DEN Snídaně. Celodenní výlet Lago di Maggiore. Středisko Verbania, návštěva jedinečných zahrad Villy Taranto s rostlinami z celého světa, anglický park s řadou italských prvků – sochami, fontány, terasami, který se řadí mezi nejkrásnější svého druhu na světě. Lázeňské středisko Stresa. Výlet lodí na ostrov Isola Bella – nádherné letní sídlo a zahrada v italském stylu v deseti terasách. Možnost návštěvy rybářského ostrova Isola dei Pescatori a ostrova Isola Madre. Nocleh. 4. DEN Snídaně. Přejezd k jezeru Lago di Garda. Lázeňské město Sirmione považovaného za „perlu na jezeře“. Prohlídka středověkého vodního hradu Scaligeri. Masivní pevnost je zcela obklopena vodou a s pevninou ji spojuje padací most. Za hradem narazíte na úzké uličky plné obchůdků, restaurací a cukráren. Na špičce poloostrova pozůstatky římské vily Grotte di Catullo. Individuální volno nebo výlet lodí po jezeře do městečka Malcesine. Po bezpečnostní pauze autobusu odjezd. 5. DEN Příjezd v ranních hodinách.

Termíny

25.10.2017 - 29.10.2017 5 490 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY