PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

NEW YORK A WASHINGTON DC V ČASE ADVENTU

USA
10.12.2017 - 17.12.2017 8 dní 41 990 Kč Kód zájezdu : 4799 Typ pobytu : Poznávací
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 NEW YORK A WASHINGTON DC V ČASE ADVENTU USA, 10.12. - 17.12.2017, 8 dní 41 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Redok

Termíny

Termíny

10.12.2017 - 17.12.2017 41 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Přijměte pozvání do vánočního New Yorku - světové megapoli v atmosféře největších svátků roku! Nechte se okouzlit legendárními vánočními výlohami na Páté avenue. Vystoupejte se západem slunce na vrchol Rockefellerova centra, abyste se dotknuli špice Empire State building. Vydejte se na plavbu k soše Svobody nebo k ostrovu Ellis island, který byl vstupní branou milionů imigrantů do USA. V rámci programu navštívíme i Washington DC, město, kde se formovala historie celých Spojených států.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Leteckou přepravu Praha New York Prahaletištní taxy a poplatkytransfery z/na letiště a dopravu v rámci programu (místní doprava - autobus, metro)6x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím6x snídaniprůvodce
Cena nezahrnuje
  • Fakult. výletvstupnéregistrace ESTA ke vstupu na území USAvše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. den zájezdu:
Odlet s průvodcem z ČR, přílet do NEW YORKU, ubytování, nocleh. Případně krátká noční návštěva náměstí Times Square (v závislosti na letovém řádu).

2. den zájezdu:
Celodenní prohlídka Jižního Manhattanu. Dopoledne plavba lodí k soše Svobody a na ostrov Ellis Island (návštěva muzea imigrace). Odpoledne pěší procházka Dolním Manhattanem (Battery Park, Wall Street, Finanční čtvrť a burza, Trinity Church, Ground Zero, Brooklynský most). Večer osobní volno v Čínské čtvrti a čtvrti The Little Italy. Návrat na ubytování, nocleh.

3. den zájezdu:
Dopoledne návštěva Central parku (letohrádek Belveder, Strawberry Fields, Dakota House). Odpoledne volný čas na náměstí Times Square a Herald Square. Navečer vyhlídka z 86. patra budovy Empire State Building. Návrat na hotel.

4. den zájezdu:
Prohlídka budovy Grand Central Station, návštěva jednoho z muzeí na tzv. Muzejní míli (doporučujeme Metropolitní muzeum). Odpoledne katedrála sv. Patrika a Rockeffelerovo centrum, kde se nachází vánoční strom, možnost nákupů na Páté avenue. Návrat na hotel.

5. den zájezdu:
Pro zájemce je připraven fakult. výlet. Ve velmi brzkých ranních hodinách odjezd autobusem do WASHINGTONU DC. Pěší prohlídka města (Capitol, Bílý dům, třída National Mall: Washington Monument, Vietnam War Memorial, Lincoln Memorial, Korean War Memorial). Návrat metrem na nádraží, odjezd autobusem zpět do New Yorku, návrat na ubytování v pozdních nočních hodinách. Ostatní individuální volno k návštěvě New Yorku, program doporučí dle vašich zájmů náš průvodce.

6. den zájezdu:
Dopoledne výlet metrem na Coney Island k pobřeží Atlantiku, kde uvidíte mj. slavnou dřevěnou horskou dráhu Cyclone (v tomto oddobí není však projížďka možná) a obchod nejslavnějších hotdogů Nathan’s Hot Dogs. Odpoledne vánoční strom na náměstí Washington Square. Osobní čas v centru Manhattanu, večer návrat na hotel.

7. den zájezdu:
Dopoledne osobní volno v centru města, případně hned dopoledne transfer na letiště (v závislosti na letovém řádu).

8. den zájezdu:
Přílet do ČR v dopoledních hodinách.

Termíny

10.12.2017 - 17.12.2017 41 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY