PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

New York Shopping

USA
24.8.2017 - 27.8.2017 4 dny 22 990 Kč Kód zájezdu : 945 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Bez jídla
  • Letecky
Počet termínů : 2 New York Shopping USA, 24.8. - 27.8.2017, 4 dní 22 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: SLANTOUR

Termíny

Termíny

24.08.2017 - 27.08.2017 22 990 Kč Nezávazná rezervace
31.08.2017 - 03.09.2017 22 530 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Proč si nezaletět na víkend do New Yorku? Využijte zrušení vízové povinnosti i příznivých cen letenek! Zájezd pro individuální cestovatele. New York je bezpochyby nejvíce vzrušující a pulzující město na světě. Kdo by neznal nádheru zapadajícího slunce nad Manhattanem, běžce v Central Parku, muzikály na Brodwayi či pohled na město z mrakodrapu Empire State Building. A nad tím vším tyčící se sochu Svobody, která se již dávno stala symbolem svobodného ducha celé Ameriky. Jedinečným zážitkem je pak pěší procházka po Manhattanu. Navíc, jako největší obchodní centrum světa nabízí New York bezkonkurenční ceny řady druhů spotřebního zboží. Tento zájezd je určen pro individuální klienty. Doporučujeme včasnou rezervaci. Ceny a dostupnost letenek (a tím i cena zájezdu) se mohou měnit. Cena na osobu vychází z aktuálně dostupných cen letenek v době přípravy této nabídky, kalkulaci na jiné termíny Vám rádi připravíme dle dostupnosti letenek. Cena jednolůžkového pokoje na vyžádání.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Letenka Praha - New York - Praha včetně letištních tax a poplatků
  • 3x nocleh v hotelu 3* nebo 4* dle výběru (2-lůžkové pokoje)
Cena nezahrnuje
  • Služby průvodce
  • Místní poplatek (splatný na recepci hotelu cca 1,5 USD/pokoj/noc)
  • Registrace ESTA (cca 14 USD)
  • Místní doprava
Nástupy Odlet z Prahy (základní cena), Odlet z Vídně

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Dopoledne odlet z Prahy do New Yorku. Odpoledne přílet do New Yorku. Transfer do hotelu. V podvečer ubytování v hotelu. 2. DEN Dopoledne prohlídka centra New Yorku - Manhattanu. Možnost výhodných nákupů. Doporučený program: Broadway, architektonicky nezajímavější budova NY Chrysler Building, známé trojúhelníkové náměstí Times Square plné světelných reklam a neonů a Rockefellerovo centrum s ledovou plochou určenou k bruslení pro veřejnost (a k natáčení romantických amerických filmů), sídlo luxusních obchodů a kaváren. Dále pak nevynechejte Trump Tower, světoznámou koncertní halu Carnegie Hall a Metropolitní Operu. Dále doporučujeme prohlídku Central Parku, Gugenhaimova muzea, Metropolitního muzea, Wall Street s new yorskou burzou a Ground Zero. Doporučujeme návštěvu Empire State Buildingu, Staten Islandu (trajektem s výhledem na sochu Svobody). 3. DEN Indiviuální volno s možností další prohlídky New Yorku. Doporučujeme navštívit uměleckou čtvrť Soho, Greenwich Vilage s nekonvenčním prostředím avantgardního studentského života. Za pozornost stojí Litte Italy s opravdu typickou italskou atmosférou. Chinatown, která vytváří pravou exotickou atmosféru východu. Večer můžete využít k návštěvě proslulých divadel a muzikálů na Broadway. Zbývající čas můžete věnovat procházce Central parkem. 4. DEN Dopoledne volno.Odpoledne odjezd na letiště. Odlet do Prahy. 5. DEN Dopoledne přílet do Prahy.

Termíny

24.08.2017 - 27.08.2017 22 990 Kč Nezávazná rezervace
31.08.2017 - 03.09.2017 22 530 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY