PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

NEW YORK WASHINGTON PHILADELPHIA

USA
20.8.2018 - 29.8.2018 10 dní 47 990 Kč Kód zájezdu : 5078 Typ pobytu : Poznávací
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 2 NEW YORK WASHINGTON PHILADELPHIA USA, 20.8. - 29.8.2018, 10 dní 47 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Redok

Termíny

Termíny

20.08.2018 - 29.08.2018 47 990 Kč Nezávazná rezervace
21.09.2018 - 30.09.2018 44 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Poznejte s námi New York, jedno z nejslavnějších a nejpůsobivějších měst světa - Empire State Building, Brooklynský most, Socha Svobody, Broadway, Central Park. Zajedeme si odpočinout do rušného města Philadelphie na břehu řeky Delaware a po dva dny se budeme seznamovat s městem Washington D.C., kde se formovala historie celých Spojených států.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Leteckou přepravu Praha New York - Praha vč. letištních tax a poplatkůmístní dopravu v rámci programu (autobus, metro, vlak)8x ubytování v hotelu*** - 4lůžk. pokoje s příslušenstvím6x americkou snídaniprůvodce
Cena nezahrnuje
  • Ostatní stravavstupnéregistrace ESTA ke vstupu na území USAa vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
Nástupy Praha
Ubytování Hotel***

Program zájezdu

Program zájezdu

1. den zájezdu
Odlet z ČR do NEW YORKU, transfer do hotelu.

2. den zájezdu
První den prohlídky začneme na MANHATTANU v Midtownu. Záře neonů na TIMES SQUARE, srdce divadelní čtvrti, BRYANT PARK, New York Public Library, největší knihovna v NY. Po 6. Avenue budeme procházet mezi mrakodrapy velkých korporací, zastavíme se u RADIO CITY MUSIC HALL a u ROCKEFFELEROVA CENTRA. Pokračujeme 5. Avenue s butiky a obchodními domy, gotická katedrála sv. Patrika, hotel Plaza a přepychový domov Ivanky Trump v Trump Tower. Individuální volno na oběd. Procházka po CENTRAL PARKU, možná je i prohlídka Muzea Moderního umění (MoMa). Pokračujeme na Park Avenue, mrakodrapy, ale i byzantský kostel a hotel Waldorf Astoria. Na závěr dne nádraží Grand Central Station a Chrysler Building, jedna z nejkrásnějších staveb na Manhattanu.

3. den zájezdu
Místo s úžasným panoramatem DOWNTOWN a OSTROV SVOBODY, symbol města SOCHA SVOBODY. Kousek odtud leží ELLIS ISLAND s Muzeem emigrace. Přesuneme se do FINANCIAL DISTRICTU s původními křivolakými uličkami a starými kostely. Na WALL STREET navštívíme Federal Hall National Memorial a podíváme se do parku Bowling Green, kde Peter Minuit odkoupil od Indiánů celý ostrov za 25$. S indiánskou historií se můžete ve svém individuálním volnu 5. dne podrobněji seznámit ve vedlejším Národním muzeu Amerických indiánů. Dostaneme se k místu WORLD TRADE CENTRUM, s novou věží Freedom Tower, památník 9/11 Memorial. Pokračujeme na BROOKLYNSKÝ MOST a do čtvrti DUMBO v Brooklynu, odpočinek v parku a zpět k CIVIC CENTRU, radnice a nejstarší mrakodrap USA Woolworth Building. Na závěr Čínská čtvrť, kde se můžeme zastavit v čajovně.

4. den zájezdu
Přejezd lanovkou ROOSEVELT ISLAND TRAM na ostrov Roosevelt Island, výhled TOP OF THE ROCK na střeše Rockeffelerova centra. Prohlídka Manhattanu, náměstí UNION SQUARE, v 20. ulici zastavíme před rodným domem prezidenta Theodora Roosevelta, stavba FLATIRON BUILDING. Metrem se přesuneme do GARMENT DISTRICTU, zamíříme na HERALD SQUARE s největším obchodním domem na světě MACY’S, volno na nákupy či focení MADISON SQUARE GARDEN. Zde sídlí i hokejový tým Rangers nebo basketbalové týmy Knicks a Liberty. V případě zájmu možnost obědu v místní vynikající japonské restauraci. Večer nás bude čekat výhled z 86. patra EMPIRE STATE BUILDING.

5. den zájezdu
Přejezd do Downtownu, neopakovatelný výhled z nejvyšší budovy na západní polokouli ONE WORLD OBSERVATORY, individuální volno v New Yorku dle vlastního zájmu – nákupy, muzea v oblasti Museum Mile na Upper East Side nebo okružní plavbu lodí kolem Manhattanu, plavbu na ostrov Staten Island, za návštěvu stojí ZOO v Bronxu nebo přímořské letovisko Coney Island. Odpoledne společně LINCOLNOVO CENTRUM, kde sídlí Metropolitní opera, Newyorská filharmonie a konzervatoř Julliard. Večer strávíme v hospůdce nedaleko Times Square, která se stala inspirací pro legendární McLaren´s Pub ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku.

6. den zájezdu
Odjezd vlakem do hlavního města USA WASHINGTONU. Prohlídka v oblasti náměstí Mall, ARLINGTONSKÝ NÁRODNÍ HŘBITOV ve Virginii, kde je hrob prezidenta Johna F. Kennedyho. Metrem přejezd do centrální části Mallu, procházka k BÍLÉMU DOMU, Památník 60000 vojáků Vietnamské války, Lincolnův památník, Památník vojákům Korejské války. Pokud bude čas, procházka kolem jezírka TIDAL BASIN s Jeffersonovým památníkem.

7. den zájezdu
KAPITOL - sídlo Kongresu a Nejvyššího soudu, návštěva několika historických místností včetně krypty, knihovna Kongresu - v rámci prohlídky zavítáme také do Thomas Jefferson Building s originály významných listin. Prohlídka muzeí Smithsonianského institutu a Národního muzea letectví a kosmonautiky. WASHINGTONŮV PAMÁTNÍK, věnovaný prvnímu prezidentovi Spojených států G. Washingtonovi. Přejezd busem do původního hl. města USA PHILADELPHIE, ubytování.

8. den zájezdu
Prohlídka INDEPENDENCE HALL, zvon nezávislosti LIBERTY BELL se svou slavnou prasklinou. V rámci indiv. volna prohlídka budov v oblasti NP Independence Hall. V městském centru si prohlédneme barokní radnice, Pennovu sochu a ochutnáme slavný Philly cheesesteak. Odpoledne odjezd autobusem zpět do New Yorku.

9. – 10. den zájezdu
Dle času odletu možnost posledních nákupů, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Termíny

20.08.2018 - 29.08.2018 47 990 Kč Nezávazná rezervace
21.09.2018 - 30.09.2018 44 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY