PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

NEZAPOMENUTELNÝ NEPÁL

Nepál
23.10.2018 - 31.10.2018 9 dní 57 990 Kč Kód zájezdu : 279700 Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 1 NEZAPOMENUTELNÝ NEPÁL Nepál, 23.10. - 31.10.2018, 9 dní 57 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: ERIKA TOUR

Termíny

Termíny

23.10.2018 - 31.10.2018 57 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Neskutečná atmosféra této země přitahuje turisty jako magnet. Země vysokých horských štítů – na jejím území je 8 z 10 nejvyšších hor světa včetně Mt. Everestu. Hory po celý rok pokryté bělostným sněhem jsou v protikladu s bujnou vegetací na jihu země. Neprostupná džungle v NP Chitwan ukrývá nosorožce, buvoly, leopardy, bengálské tygry a řadu dalších zvířat. Dlouhá a bohatá historie se nám odkrývá v oblastech kolem Kathmandu a Pikhart.
Země, která až do r. 1950 byla izolovaná od okolního světa láká svou tajemností.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • 6x hotel 3* - dvoulůžkové pokoje s vl. přísl
 • 5x snídaně
 • 1x plná penze,
 • 1x tradiční uvítací večeře s programem
 • Letenka Praha - Kathmandu - Praha s přestupem
 • Letištní taxy do výše 6.000 Kč
 • Místní let Kathmandu - Bharatpur
 • Transfery
 • Doprava
 • Místní a český průvodce
 • Vstupy do památek
 • Povin. poj. CK
Cena nezahrnuje
 • Spropitné
 • Vyhlídkový let nad Himálajemi
Nástupy Praha
Ubytování Hotel - dvoulůžkové pokoje s vl. přísl.
Strava 5x snídaně,
1x plná penze,
1x tradiční uvítací večeře s programem,

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet do Dillí a 2. DEN Přelet do Kathmandu, transfer do hotelu, ubytování. Prohlídka buddhistického chrámu Swayambhunath – opičího chrámu s výhledem na celé Káthmandské údolí. Večer uvítací večeře s typickými nepálskými folklórními tanci. Nocleh. 3. DEN Prohlídka Kathmandu plného chrámů, klášterů, nádvoří, fascinující architektonické historie. Náměstí Durbar, chrám Teleju, starý Královský palác střežený sochou opičího boha Hanumana, zastávka u Domu živoucí bohyně Kumarí, procházka bazarem a labyrintem uliček. Prohlídka unikátního historického centra města Patan – město umění a architektury založené r. 250 př. n. l., proslavené svými bronzovými stříbrnými a měděnými výrobky. Královské lázně, náměstí Durbar, Krišna Mandir a Zlatý chrám. Nocleh. 4. DEN Časně ráno možnost 50 minutového vzrušujícího letu nad nejvyššími horami světa včetně blízkosti Mt. Everestu. Přelet do Bharatpuru, transfer na ubytování. Návštěva Národního parku Chitwan – oblasti neskutečně bohaté na zvěř i ptactvo – možnost procházky džunglí, sloníhosafari či projížďky na kanoi. Nocleh. 5. DEN Časně ráno si ještě užijeme pozorování džungle a poté přejedeme do městečka Pokhara – jednoho z nejkrásnějších míst v Himálajích, v lůně Annapúren. Návštěva chrámu Bindyabasini, lodní projížďka po jezeře Phéva, vyhlídky na kaňon řeky Seti, fakultativně např. vodopády Déví. Podvečerní procházka bazarem. Nocleh. 6. DEN Za východu slunce výlet k pevnosti Sarangkhot – odtud dechberoucí výhled na Anapurny. Přejezd scénickou krajinou do Ngarkotu. Nocleh. 7. DEN Přejezd do Telkotu – výhled přes kaňonovité údolí na vrcholy Himálají. Odtud se stálými výhledy na Himálaje, terasovitá políčka a vesničku Sankhu k Changu Narayan – sochami bohatě zdobenému chrámu. Návštěva tohoto chrámu je v Nepálu doslova povinností. Starobylé hlavní město Bhaktapur s mnoha chrámovými komplexy, je jako muzeum pod širým nebem. Pashupatinath – nejsvětější ze všech Hindú chrámů v Nepálu na březích řeky Bagmati. Boudhanath – jedna z největších buddhistických stúp na světě. Nocleh. 8. DEN Volno v Kathmandu do odletu, odlet. 9. DEN Přílet.

Termíny

23.10.2018 - 31.10.2018 57 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY