PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Niagara a metropole Východní Kanady

USA
12.10.2018 - 20.10.2018 9 dní 53 990 Kč Kód zájezdu : 499388 Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 1 Niagara a metropole Východní Kanady USA, 12.10. - 20.10.2018, 9 dní 53 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: AMERICA TOURS

Termíny

Termíny

12.10.2018 - 20.10.2018 53 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Zájezd nabízející poznání metropolí východu Kanady od Quebec City po Toronto, okořeněný návštěvou Niagarských vodopádů. Kromě měst pod vedením zkušeného průvodce America Tours navštívíte také mnoho přírodních krás a zajímavostí. Montreal – Québec City – vodopád Montmorency – bazilika St. Anne de Beaupré – Ottawa – oblast Thousand Islands – Kingston - jezero Ontario – Toronto – Niagarské vodopády Minimální počet 6 osob. Během zájezdu urazíte cca 1.145 mil ( 1.830 km) Zájezd může být směřován i opačně. K návštěvě Kanady je nutný platný pas a autorizace eTA nebo platný pas s vízem.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Leteckou dopravu z Prahy do cílové destinace a zpět ( v turistické třídě, vč.letištních poplatků)
 • Letištní poplatky
 • 7x ubytování v 3* hotelech a motelech
 • 7x snídani
 • Dopravu klimatizovaným minibusem
 • Program dle itineráře
 • Služby průvodce America Tours
 • Komplexní pojištění vč. pojištění storna
 • Zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
 • Vstupní formality cílové země a tranzitních zemí
 • Stravu mimo snídaní
 • Vstupy a fakult. akce nezahrnuté do programu
 • Spropitné místním řidičům a průvodcům
 • Event.palivové příplatky a poplatky k fakultativním akcím
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj == 12800 CZK
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN QUEBEC CITY 155 mil / 250 km Odlet z Prahy do Montrealu. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do Quebec City, ubytování a informativní meeting s průvodcem /v případě pozdního příletu odjezd do Quebecu druhý den časně ráno/. 2. DEN QUEBEC CITY, BEAUPRE 80 mil / 130 km Celodenní prohlídka Quebec City a okolí. Návštěva jedinečných vodopádů Montmorency a slavné katedrály sv. Anny v Beaupré, dle časových možností prohlídka soutěsky řeky St. Anne s divokými peřejemi a visutými mosty /vstup v ceně/. Prohlídka historického centra Quebecu s dominantou Chateau Frontenac. 3. DEN MONTREAL 290 mil / 470 km Ráno odjezd do Montrealu, prohlídka města. Společná návštěva slavné katedrály Notre-Dame a dostatek času k indiv. prohlídce centra města, návštěva Mt. Royal. V podvečer přejezd do hlavního města Kanady Ottawy, ubytování. 4. DEN OTTAWA 30 mil / 50 km Prohlídka Ottawy na palubě obojživelného autobusu!! Následuje pěší prohlídka historického centra města, kanadské státní mincovny a budovy parlamentu. Po ubytování volný večer v centru města. 5. DEN THOUSAND ISLANDS REGION, KINGSTON 290 mil / 460 km Časně odjezd do oblasti Tisíců ostrovů na řece sv. Vavřince. Zde je pro Vás připravena plavba lodí malebnými kanály mezi ostrovy. Po krátké zastávce v městečku Kingston se rozjedeme do Toronta. Ubytování ve večerních hodinách. 6. DEN TORONTO 40 mil / 60 km Dopoledne Vás čeká orientační prohlídka centra města. Následovat bude společná návštěva donedávna nejvyšší stavby světa – věže CN Tower /vstup v ceně/. Fakultativně Vám nabízíme jedinečný let helikoptérou nad městem a poté volno v centru města do večerních hodin. 7. DEN NIAGARA FALLS 110 mil / 180 km Ráno návštěva pitoreskního městečka Niagara on the Lake, a pak už se rozjedeme k Niagarským vodopádům!! Prohlídka vodopádů do večerních hodin, včetně plavby lodí pod vodopády /v ceně zájezdu květen – září/. 8. DEN Odlet domů 80 mil/ 130 km Dovolene individuální volno k návštěvě a rozloučení a Niagárou, poté odjezd na letiště a odlet do Prahy. 9. DEN Příletem do Prahy Váš nezapomenutelný výlet skončí.

Termíny

12.10.2018 - 20.10.2018 53 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY