PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Nice, Cannes, Monako

Francie
3.5.2018 - 7.5.2018 5 dní 16 490 Kč Kód zájezdu : 483232 Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 2 Nice, Cannes, Monako Francie, 3.5. - 7.5.2018, 5 dní 16 490 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: FIRO-TOUR

Termíny

Termíny

03.05.2018 - 07.05.2018 16 490 Kč Nezávazná rezervace
06.10.2018 - 10.10.2018 16 490 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Změna vyhrazena : Změna programu vyhrazena.

Min. počet účastníků : 10.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Leteckou přepravu Praha - Nice - Praha (s možným přestupem)
 • Transfery dle programu
 • 4 noci ve 2lůžkovém pokoji v 3* hotelu se snídaní
 • Služby průvodce FIRO-tour
 • Zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/1999 Sb
Cena nezahrnuje
 • Pojištění léčebných výloh
 • Komplexní pojištění viz katalog str. 11
 • 1lůžkový pokoj (3 490Kč)
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Prahy do Francie do Nice . Transfer do hotelu, individuální volno a nocleh. 2. DEN Snídaně, procházka s průvodcem nejrozsáhlejším střediskem na pobřeží Středozemního moře, pátým největším městem ve Francii (významná muzea, krásné pláže, čilý pouliční život), pobřežní promenáda Promenade des Anglais, lemovaná galeriemi, obchody a velkolepými hotely; překrásné pastelové fasády domů ve Starém městě, sídle umělců, galerií, butiků a restaurací. Skutečnou \"pastvou\" pro oči je každodenní květinový a zeleninový trh v Cours Saleya. Starý klášter Notre-Dame de Cimiez, zbytky rozsáhlé původní římské osady s pozůstatky velkých lázní a amfiteátru (artefakty z vykopávek jsou umístěny v sousedním archeologickém muzeu). Ubytování v hotelu. Nocleh. 3. DEN Snídaně, přejezd do Monaka , místa s bouřlivou historií, nejstaršího knížectví na světě, o rozloze 1,9 km2. Za slávu vděčí především kasinu – první bylo otevřeno v r. 1865 na neúrodném výběžku, pojmenovaném na počest Karla III. jako Monte-Carlo, a bylo ve své době natolik výdělečným podnikem, že Karel III. mohl svému lidu v r. 1870 zrušit daně. V současné době je Monako daňovým rájem a jeho obyvatelé se pyšní nejvyšším příjmem na osobu na světě. Knížectví plné kulturních zážitků (ohňostrojový festival, nespočetné koncerty operních pěvců, světový balet, Velká cena Monaka, Rallye Monte-Carlo a mnoho dalších akcí během celého roku), krásná neorománská katedrála, pevnost Fort Antoine, Jardin Exotique – botanická zahrada se širokou paletou rostlin, pokládaná za jednu z nejkrásnějších v Evropě, Oceánografické muzeum. Procházka s průvodcem, odpoledne individuální volno, přejezd na ubytování, nocleh. 4. DEN Snídaně, přejezd do Cannes , města Mezinárodního filmového festivalu, předního letoviska na pobřeží Středozemního moře. Prohlídka starého města, uprostřed čtvrti Le Suquet, na svahu Mont Chevalier, část pův. starých hradeb na náměstí Place de la Castre, kterému vévodí kostel Notre-Dame de l´Éspérance ve stylu provensálské gotiky; strážní věž z 11. st. – sídlo Musée de la Castre, proslulý Boulevard de la Croisette lemovaný palmami a zahradami, z jedné strany bok po boku luxusní hotely a butiky, na protější straně snad nejlepší písečné pláže Azurového pobřeží. Indiv. volno – možnost koupání. Přejezd do oblasti Nice, ubytování. 5. DEN Snídaně, dle letové řádu transfer a odlet zpět do ČR.

Termíny

03.05.2018 - 07.05.2018 16 490 Kč Nezávazná rezervace
06.10.2018 - 10.10.2018 16 490 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY