PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

EKVÁDOR - ANDSKÉ SOPKY I PRALESY AMAZONIE

Ekvádor
3.10.2018 - 15.10.2018 13 dní 71 890 Kč Kód zájezdu : 441 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 EKVÁDOR - ANDSKÉ SOPKY I PRALESY AMAZONIE Ekvádor, 3.10. - 15.10.2018, 13 dní 71 890 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Nomád

Termíny

Termíny

03.10.2018 - 15.10.2018 71 890 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Doprava. Třídenní výlet do Amazonie v N.P. Cuyabeno. Vstupné do rezervací Quilotoa, Mindo a do N.P. Cotopaxi. Ubytování a strava. Český průvodce a místní průvodci dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká do Ekvádoru a přelet z Amazonie (Lago Agrio) do Quita včetně tax a poplatků, nájemní doprava. Ubytování: Turistické hotýlky, 3x v lodži (Amazonie). 1-lůžkový pokoj za příplatek 8800 Kč. Strava: Plná penze během 3-denního výletu v N.P. Cuyabeno, v hotýlcích snídaně. V ceně není vstup do indiánských komunit v Amazonii (10 USD).
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. - 2. DEN Praha - Quito. Let do hlavního města Ekvádoru - Quita (2850 m). Prohlídka Quita: koloniální architektura historického centra (UNESCO). Tradiční Calle La Ronda, kostel Compania, vyhlídka z vršku Panecillo (3016 m), muzeum Inti Nan. Mitad del Mundo - opravdový i historický střed světa. Výlet na rovník. 3. DEN Mindo, Nambillo. Výlet do Mindo v oblasti mlžného pralesa. Návštěva Mariposaria, motýlí farmy i s množstvím kolibříků. Pro zájemce možnost kanopy, jedinečné jízdy v korunách stromů nebo návštěvy kakaové farmy s ochutnávkou skvělé organické čokolády. 4. - 5. DEN Quito - N.P. Cotopaxi - Banos. Odjezd z Quita na jih. Autentický indiánský trh ve vesnici Zumbahua. Působivá laguna Quilotoa: pěšky dolů k hladině jezera a zpět na okraj kráteru. Jednodenní výlet do N.P. Cotopaxi. Výstup 300 výškových metrů k chatě José Ribas (4850 m) na úbočí jedné z nejvyšších sopek - Cotopaxi (5897 m). Uvidíme divoké koně? Pěšky podél laguny Limpiopungo s nádherným výhledem na zasněženého velikána. Cesta přes andské vesničky „Alejí vulkánů“ do níže položeného městečka Banos. 6. - 7. DEN Banos - Lago Agrio. Uvidíme soptit Tungurahuu (5023 m) Horské lesy Amazonie, vodopády Manto de la Novia a Pailon del Diablo. Lanovkou přes divokou řeku Pastaza, ZOO ekvádorských zvířat. Možnost raftingu, canyoningu, sjezdu na kolech či vyjížďky na koních. Termály v lázních Banos (de Agua Santa). Sjezd „Cestou vodopádů” z Andské náhorní plošiny Altiplana do Amazonie. 8. - 11. DEN N.P. Cuyabeno - Quito. Tři dny v amazonské džungli. Plavba s indiánským průvodcem na motorových kánoích po řekách a lagunách tropického deštného lesa s opicemi, kajmany, želvami, papoušky, tukany, anakondami, lenochody či sladkovodními delfíny. Místní indiánská komunita kmene Siona a místní šaman. Přelet z Laga Agria do Quita. 12. - 13. DEN Quito - Praha. Návrat domů.

Termíny

03.10.2018 - 15.10.2018 71 890 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY