PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

NIKARAGUA A CORN ISLANDS

Nikaragua
18.4.2019 - 5.5.2019 18 dní 73 790 Kč Kód zájezdu : 372 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 NIKARAGUA A CORN ISLANDS Nikaragua, 18.4. - 5.5.2019, 18 dní 73 790 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Nomád

Termíny

Termíny

18.04.2019 - 05.05.2019 73 790 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Doprava. Ubytování a snídaně. Český průvodce, místní průvodci dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká do Nikaraguy a přelety z Managuy na Corn Islands včetně tax a poplatků (s případnou výjimkou odletových tax). Pronajaté minibusy s místním řidičem, popř. auta a taxi, lodě po Lago Nicaragua a mezi Big a Little Corn Island. Ubytování: Hotely, penziony a fincy (haciendy) - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím. 1-lůžkový pokoj za příplatek 8600 Kč (na Ometepe nelze zajistit). Strava: Součástí ubytování jsou snídaně. V ceně není příletová turistická karta (10 USD) a případné odletové taxy z Managuy (35 USD) a Corn Island (cca 5 USD).
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. - 2. DEN Praha - Managua. Odlet do Nikaraguy. Hlavní město Managua: Área Monumental, jezero, park Míru se zbraněmi zalitými do betonu, avantgardní Nová katedrála. Muzeum Acahualinca s 6000 let starými otisky lidských nohou. 3. - 4. DEN Granada, Masaya. Nejstarší a nejhezčí koloniální město - Granada: kostely a kláštery, muzeum soch Čorotegů, původních indiánských obyvatel země, muzeum čokolády. Výšiny Pueblos Blancos - malebná Catarina plná květin a barevné keramiky, vyhlídka na kráterové jezero Laguna de Apoyo s tyrkysovou vodou. N.P. Volcán Masaya: výjezd k obří kaldeře (635 m), procházka s výhledy do „pekelné brány“ impozantního dýmajícího hlavního kráteru. Lávová pole, Netopýří jeskyně. Město Masaya u stejnojmenného jezera: umělecké tržnice se zajímavými suvenýry. 5. - 7. DEN San Juan del Sur. Přejezd k Tichému oceánu. Dny tropické pohody v letovisku San Juan del Sur. Písečné pláže, rybářské bárky, početné jídelny a bary. Možnost výletů (kola, auta, lodě) na neporušené pacifické pláže. 8. - 10. DEN Isla de Ometepe. Přes nejužší místo Ameriky - Rivaskou šíji k Lago de Nicaragua: největší středoamerické jezero obývané endemickými sladkovodními žraloky (až 6 m). Lodí na ostrov Ometepe tvořený dvěma obřími vulkány vystupujícími z jezera - vyšší aktivní Concepción (1610 m) a vyhaslý Maderas (1394 m). Ekologický klenot primárního pralesa s opicemi, papoušky a orchidejemi, starodávné sochy a petroglyfy indiánů Čorotegů. Výstup pralesem na Maderas, sestup do kráteru. San Ramón: koupání v džungli pod 110 m vodopádem. Lodí zpět do Rivasu, přejezd na severozápad země. 11. - 12. DEN León - Managua. Univerzitní León pod sopkou Momotombo (1297 m, poslední aktivita 2015), vedle Granady nejkrásnější a bývalé hlavní město země: největší katedrála Střední Ameriky (UNESCO), historické koloniální centrum s 13 kostely, sochy lvů. Ruiny León Viejo (UNESCO), jedné z nejstarších španělských osad v Americe. Návrat do Managuy: možnost adrenalinové jízdy na kladce na lanech nad kráterovým jezerem Tiscapa. Přelet na Kukuřičné ostrovy v Karibiku patřící Nikaragui. 13. - 16. DEN Big a Little Corn Island. Okružní projížďka a procházka po Velkém ostrově, dobrodružná plavba člunem po vlnách na Malý ostrov, zapomenutý kout světa - ostrov Robinsonů, kde čas ještě nejsou peníze a kde neuvidíte auto. Obyvatelé, potomci dávných pirátů, hovoří kreolskou angličtinou a vyznávají černou magii voodoo. Velká pohoda a „nabíjení baterek“ na plážích s bílým pískem a palmovými háji. Koupání v teplé (celoročně 28 °C) a průzračné vodě, možnost šnorchlování a potápění na korálových útesech a u vraků lodí nebo výletů s místními rybáři na lov barracud. Exotické rybí pochoutky včetně humrů, dlouhé drinky, lenošení v hamakách a všudypřítomný Bob Marley… Návrat na Big Corn a odlet zpět do Managuy. 17. - 18. DEN Managua - Praha. Návrat domů.

Termíny

18.04.2019 - 05.05.2019 73 790 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY