PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

OSTROVY POD JIŽNÍM KŘÍŽEM - MELANÉSIE A POLYNÉSIE - COOKOVY OSTROVY

Cookovy ostrovy
30.5.2018 - 10.6.2018 12 dní 89 890 Kč Kód zájezdu : 1042 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 OSTROVY POD JIŽNÍM KŘÍŽEM - MELANÉSIE A POLYNÉSIE - COOKOVY OSTROVY Cookovy ostrovy, 30.5. - 10.6.2018, 12 dní 89 890 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Nomád

Termíny

Termíny

30.05.2018 - 10.06.2018 89 890 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Doprava. Okružní výlet - 1x Rarotonga. Ubytování. Český průvodce, místní průvodci dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Kompletní letecká doprava včetně letištních tax a poplatků, pozemní doprava (pronajatá auta, taxi, minibusy). Ubytování: Hotely a bungalovy - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, často s bazény, na Rarotonze obvykle s možností přípravy stravy, kávou a čajem. 1-lůžkový pokoj za příplatek - 13 500 Kč. **Návštěva Aitutaki je volitelná a platí se až na zájezdu v místní měně (cca 500 NZD).
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. - 3. DEN Praha - Auckland - Rarotonga. Let na Nový Zéland a dále na Cookovy ostrovy (kde se díky překročení časové hranice vrátíme o den zpět). 4. - 9. DEN Cookovy ostrovy. Rarotonga, **Aitutaki. Hlavní ostrov Rarotonga. Okružní jízda kolem ostrova. Centrum souostroví Avarua: návštěva parlamentu. Nejlákavější pláž Muri, oblouk motu s bílým pískem, lagunou a vulkanickými ostrůvky, mystická Black Rock spojená se záhrobím. „Ostrovní noci“ s tradičními polynéskými tanci, hudbou a pokrmy. Pro zájemce přechod ostrova přes jeho dominantu - špičatou Jehlu (413 m) nebo možnost hlubokomořského rybolovu mahi-mahi, wahoo, tuňáků či merlinů. Možnost celodenního leteckého výletu na atol Aitutaki s plavbou po jeho pohádkové laguně. Nenechte si ujít! - bez nadsázky jde o jeden z nejkrásnějších ostrovů planety (ideální též pro svatební cestu!). Návrat na Nový Zéland (získaný den cestou zpět ztratíme). 11. - 12. DEN Auckland - Praha. Návrat domů.

Termíny

30.05.2018 - 10.06.2018 89 890 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY