PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

OSVĚTIM, KRAKOV A WIELICZKA

Polsko
7.10.2017 - 8.10.2017 2 dny 2 390 Kč Kód zájezdu : 4684 Typ pobytu : Poznávací
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 OSVĚTIM, KRAKOV A WIELICZKA Polsko, 7.10. - 8.10.2017, 2 dní 2 390 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Redok

Termíny

Termíny

07.10.2017 - 08.10.2017 2 390 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Zájezd do polské Osvětimi, kde navštívíme rozsáhlý areál Auschwitz a Birkenau s místním průvodcem, prohlédneme si autentická místa bývalého koncentračního tábora. Odpoledne pak slavný Solný důl Wieliczka a druhý den strávíme v Krakově, v jednom z nejkrásnějších evropských měst na řece Visle s královským zámkem Wawel.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu lux. klim. busem1x ubytování v hotelu***- 2lůžk. pokoje s příslušenstvím1x snídani formou bufetumístní průvodce v Osvětimiprůvodce
Cena nezahrnuje
  • Vstupnéfakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
Nástupy Hradec Králové

Program zájezdu

Program zájezdu

1. den zájezdu
Odjezd z ČR v ranních hodinách. Příjezd do OSVĚTIMI, na okraji města se nachází největší koncentrační a vyhlazování tábor Auschwitz a asi 3 kilometry od něj i jeho pobočný vyhlazovací tábor Birkenau (Březinka). Oba tyto tábory jsou dnes děsivým svědectvím zvěrstev páchaných nacisty za II. světové války. Prohlídka zahrnuje postupně oba tábory a probíhá v doprovodu povinného místního průvodce. V táboře Auschwitz projdeme jednotlivé vězeňské bloky, kde si uděláme představu o nelidských životních podmínkách vězňů. Taktéž navštívíme cely smrti, popravčí dvůr a bývalou plynovou komoru. V sousedním táboře Birkenau si projdeme některou z původních dřevěných ubikací, uvidíme „Židovský perón“, kde probíhaly selekce vězňů a rozvaliny zrůdných továren smrti. Prohlídku zakončíme u Pomníku národů. Odpoledne odjedeme do jednoho z nejatraktivnějších dolů na světě, prohlídka Solného dolu WIELICZKA (UNESCO). Ubytování.

2. den zájezdu
Odjezd do KRAKOVA (UNESCO), procházka Starým městem, Královská cesta, Kanovnická ulice, nejkrásnější ulice starého Krakova, Floriánská brána, návštěva Sukiennice - na místě bývalé gotické tržnice se suknem, dominanta a turistický magnet pahorek WAWEL s impozantním Královským zámkem z 10. stol., gotickou katedrálou sv. Stanislava a Václava, místo korunovace polských králů, vyhlídka na řeku Vislu. V pozdních odpoledních hodinách odjezd do ČR.

Termíny

07.10.2017 - 08.10.2017 2 390 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY