PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Paláce, zámky, hrady a zahrady Anglie + Londýn

Velká Británie
21.8.2018 - 26.8.2018 6 dní 9 590 Kč Kód zájezdu : 424700 Typ pobytu : Poznávací
  • Soukromé
  • Polopenze
  • Autobus
Počet termínů : 1 Paláce, zámky, hrady a zahrady Anglie + Londýn Velká Británie, 21.8. - 26.8.2018, 6 dní 9 590 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: MAYER & CROCUS

Termíny

Termíny

21.08.2018 - 26.08.2018 9 590 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Tento zájezd je určen i pro ty z Vás, kteří již Londýn navštívili a chtěli by poznat další zajímavá místa jižní Anglie, zvláště majestátní honosné aristokratické a královské paláce, při kterých se nachází také velice pěkné zahrady a parky.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autobusem
  • Přejezd přes kanál La Manche
  • Průvodce
  • 4x ubytování 1x v hotelu, 3x v soukromí (dvoulůžkové pokoje)
  • 3x polopenzi
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd z Prahy v ranních hod. Nocleh ve Francii. 2. DEN Odjezd časně ráno, příjezd do Anglie. Zastávka v malebném městečku RYE – starobylé opevněné městečko s pitoreskními uličkami. Návštěva BODIAM CASTLE – pohádkový hrad ze 14. století obehnaný vodním příkopem, který se řadí k nejromantičtějším v Anglii. Poté prohlídka jedinečného města BRIGHTON oblíbeného letoviska anglických aristokratů, jehož hlavní atrakcí je výstřední „orientální“ Royal Pavilion prince regenta. 3. DEN Návštěva aristokratického sídla BLENHEIM PALACE (UNESCO) – vrcholné dílo baroka v Anglii, které bylo postaveno pro vítěze bitvy u Blenheimu, J. Churchilla. Kromě paláce má toto skvostné sídlo i nádherný park a zahrady. OXFORD - staré univerzitní město s mnoha starobylými kolejemi a monumentální architekturou. Projížďka po náhorní vápencové plošině, kraji COTSWOLDS, který oplývá rozkošnými středověkými domy z místního vápence. 4. DEN WINDSOR - zámek, který již téměř tisíc let slouží jako sídlo britských králů a královen. Následuje prohlídka západního okraje LONDÝNA, kde navštívíme HAMPTON COURT – jeden z nejvýznamnějších paláců Anglie, jehož exteriér představuje směsici tudorovského a anglického baroka. Pýchou paláce jsou též pečlivě obnovené barokní zahrady se vzácnými rostlinami a geometricky řešenými záhony. Dále Královské botanické zahrady KEW GARDENS (UNESCO) s nejucelenější botanickou sbírkou na světě - tisíce druhů vzácných a exotických rostlin, Palmový skleník, skleník princezny z Walesu, vyhlídková věž, herbáře, čínská pagoda.... 5. DEN LONDÝN – devítihodinová prohlídka metropole, možnost navštívit mnohá atraktivní místa, jakými jsou budovy Parlamentu s legendárním Big Benem, Westminsterské opatství (UNESCO), Hyde Park s proslulým řečnickým koutkem, centrum City s katedrálou sv. Pavla, Tower aj. Večerní přejezd kanálu La Manche. 6. DEN Návrat do ČR v podvečerních hodinách.

Termíny

21.08.2018 - 26.08.2018 9 590 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY