PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Paříž a Versailles, letecký víkend s průvodcem

Francie
5.7.2018 - 8.7.2018 4 dny 13 290 Kč Kód zájezdu : 166 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 4 Paříž a Versailles, letecký víkend s průvodcem Francie, 5.7. - 8.7.2018, 4 dní 13 290 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: EMMA

Termíny

Termíny

05.07.2018 - 08.07.2018 13 290 Kč Nezávazná rezervace
27.09.2018 - 30.09.2018 13 290 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Leteckou přepravu Praha/VídeňPařížPraha/Vídeň , transfery z/na letiště v Paříži , letištní taxy a palivový příplatek , 3× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš. , 3× snídani , průvodcovské služby
Cena nezahrnuje
  • Pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)
Nástupy Praha, Vídeň

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN:
Odlet z Prahy nebo Vídně do Paríže (za příplatek transfer z Brna). Po příletu transfer do hotelu a ubytování. Večer se projdeme ctvrtí Montmartre se slavnou bazilikou Sacré Coeur a neméně slavným kabaretem Moulin Rouge. Vychutnáme si uměleckou atmosféru na náměstíčku s malíri Place du Tertre i v labyrintu zdejších romantických uliček.

2. DEN
Po snídani navštívíme muzea Louvre se slavnou Monou Lisou nebo d’Orsay se sbírkami impresionistů. Po poledni si projdeme Forum des Halles, kde se rozkládala stará pařížská tržnice, ve čtvrti Beaubourg si prohlédneme moderní budovou Centre George Pompidou. Přes Ile de la Cité s katedrálou Notre Dame přejdeme do Latinské čtvrti, zavítáme do nádherné Lucemburské zahrady, prohlédneme si Panthéon, na náměstí Sorbony si budeme povídat o jedné z nejstarších evropských univerzit. Několika uličkami s řeckými restauracemi dojdeme zpět na ostrov Cité, odkud můžeme zakončit den projíždkou po řece Seině.

3. DEN:
Po snídani pojedeme metrem do Versailles, do sídla francouzských králu. Prohlédneme si zámek s královským apartmá a slavnou zrcadlovou galerií. Projdeme se zahradami a parkem, jež jsou príkladem francouzské zahradní architektury, můžeme zajít i k dalším stavbám v zámeckém parku, k Malému a Velkému Trianonu. Po návratu do Paříže se zastavíme v Invalidovně, místě posledního Napoleonova odpočinku, a atmosféru velkoměsta si prožijeme při procházce podvečerní Champs Elysées, vystoupíme na Vítězný oblouk a vychutnáme si preciznost uspořádání staveb v nejbližším okolí. V podvečer zavítáme k Eiffelove veži a budeme mít možnosti si prohlédnout mesto z ptačí perspektivy. Zájemci si mohou připlatit návštěvu tradiční revue se strhující kankánovou podívanou a šampanským v Moulin Rouge.

4. DEN:
Ve volném dni si zájemci mohou prohlédnout to, co ještě z Paríže nezvládli navštívit v předcházejících dnech, nebo se mohou s průvodcem v muzeu firmy Fragonard seznámit s tajemstvím výroby parfému a nakoupit neco z výrobku této firmy, zajet do moderní čtvrti La Défense a na náměstí Place des Vosges ve čtvrti Marais. Odjezd na letiště a odlet zpět do Prahy nebo Vídně (transfer do Brna za příplatek).

Termíny

05.07.2018 - 08.07.2018 13 290 Kč Nezávazná rezervace
27.09.2018 - 30.09.2018 13 290 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY