PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

PAŘÍŽ A VERSAILLES - prodloužený letecký víkend s průvodcem

Francie
5.7.2018 - 8.7.2018 4 dny 13 290 Kč Kód zájezdu : 176 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 2 PAŘÍŽ A VERSAILLES - prodloužený letecký víkend s průvodcem Francie, 5.7. - 8.7.2018, 4 dní 13 290 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Travel 2002

Termíny

Termíny

05.07.2018 - 08.07.2018 13 290 Kč Nezávazná rezervace
27.09.2018 - 30.09.2018 13 290 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Leteckou přepravu Praha/VídeňPařížPraha/Vídeň
  • Transfery z/na letiště v Paříži
  • Letištní taxy a palivový příplatek
  • 3× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš
  • 3× snídani
  • Průvodcovské služby
Nástupy Praha, Vídeň

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Prahy/Vídně do Paříže dle letového řádu (za příplatek transfer z Brna). Po příletu transfer do hotelu a ubytování. Večer se projdeme čtvrtí Montmartre se slavnou bazilikou Sacré Coeur a neméně slavným kabaretem Moulin Rouge. Vychutnáme si uměleckou atmosféru na náměstíčku s malíři Place du Tertre i v labyrintu zdejších romantických uliček. 2. DEN Po snídani navštívíme muzea Louvre se slavnou Monou Lisou nebo d’Orsay se sbírkami impresionistů. Po poledni si projdeme Forum des Halles, kde se rozkládala stará pařížská tržnice, ve čtvrti Beaubourg si prohlédneme moderní budovou Centre George Pompidou. Přes Ile de la Cité s katedrálou Notre Dame přejdeme do Latinské čtvrti, zavítáme do nádherné Lucemburské zahrady, prohlédneme si Panthéon, na náměstí Sorbony si budeme povídat o jedné z nejstarších evropských univerzit. Několika uličkami s řeckými restauracemi dojdeme zpět na ostrov Cité, odkud můžeme zakončit den projížďkou po řece Seině. 3. DEN Po snídani pojedeme metrem do Versailles, do sídla francouzských králů. Prohlédneme si zámek s královským apartmá a slavnou zrcadlovou galerií. Projdeme se zahradami a parkem, jež jsou příkladem francouzské zahradní architektury, můžeme zajít i k dalším stavbám v zámeckém parku, k Malému a Velkému Trianonu. Po návratu do Paříže se zastavíme v Invalidovně, místě posledního Napoleonova odpočinku, a atmosféru velkoměsta si prožijeme při procházce podvečerní Champs Elysées, vystoupíme na Vítězný oblouk a vychutnáme si preciznost uspořádání staveb v nejbližším okolí. V podvečer zavítáme k Eiffelově věži a budeme mít možnosti si prohlédnout město z ptačí perspektivy. Zájemci si mohou připlatit návštěvu tradiční revue se strhující kankánovou podívanou a šampaňským v Moulin Rouge. 4. DEN Ve volném dni si zájemci mohou prohlédnout to, co ještě z Paříže nezvládli navštívit v předcházejících dnech, nebo se mohou s průvodcem v muzeu firmy Fragonard seznámit s tajemstvím výroby parfémů a nakoupit něco z výrobků této firmy, zajet do moderní čtvrti La Défense a na náměstí Place des Vosges ve čtvrti Marais. Odjezd na letiště a odlet zpět do Prahy/Vídně (transfer do Brna za příplatek). Podobný program s autobusovou dopravou najdete zde: PAŘÍŽ A VERSAILLES S NÁVŠTĚVOU REMEŠE (UNESCO)

Termíny

05.07.2018 - 08.07.2018 13 290 Kč Nezávazná rezervace
27.09.2018 - 30.09.2018 13 290 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY