PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Paříž a zámek Versailles

Francie
6.12.2017 - 10.12.2017 5 dní 5 990 Kč Kód zájezdu : A1-17 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Autobus
Počet termínů : 1 Paříž a zámek Versailles Francie, 6.12. - 10.12.2017, 5 dní 5 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Geops

Termíny

Termíny

06.12.2017 - 10.12.2017 5 990 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autobusem, 2x hotel (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 2x snídaně, průvodce, pojištění CK
Cena nezahrnuje
  • Komplexní pojištění, loď a veškeré vstupné (60 €) a vše, co není obsaženo v položce Cena zahrnuje
Nástupy Praha
Doprava Klimatizovaným autobusem s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč) a DVD. 2. a 4. den zájezdu musí řidiči dodržovat 9 hodin bezpečnostní pauzu. K případné dopravě po Paříži doporučujeme využít metro.Upozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd z Prahy odpoledne, další nástupní místa: Brno, Svitavy, V. Mýto, Litomyšl, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Plzeň, za příplatek 250 Kč i Olomouc, transfer přes SRN do Francie 2. DEN PAŘÍŽ: historické centrum města, ostrov La Cité - katedrála Notre-Dame, úchvatná gotická architektura v nejklasičtějším stylu, Justiční palác, radnice, Centre Georges Pompidou, Les Halles, Palais Royal a Louvre, čtvrť Opera s chrámem Madeleine, atmosféra ulic, v podvečer odjezd na ubytování, individuální volno ve městě 3. DEN Symbol francouzské barokní architektury a královské moci zámek VERSAILLES, residence \"krále Slunce\" Ludvíka XIV, zámek, rrozsáhlé zahrady a park, PAŘÍŽ, moderní čtvrť La Défence, architektura nového tisíciletí, večerní procházka pitoreskní čtvrtí Montmartre, Moulin Rouge, náměstí Pigalle, bazilika Sacré-Coeur, variantně individuálně návštěva muzeí 4. DEN PAŘÍŽ: Invalidovna, Eiffelova věž, náměstí Trocadéro, možnost návštěvy muzeí: Rodinovo, Musée d´Orsay, Louvre, Champs–Elysées, Vítězný oblouk - 50 m vysoký objekt podobný starověkým triumfálním obloukům nechal postavit císař Napoleon, nábřeží Bukinistů, fakult. podvečerní plavba po Seině, noční přejezd 5. DEN Návrat do Prahy dopoledne CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a dopravním podmínkám. V prosincovém termínu je program přizpůsoben vánoční atmosféře.

Termíny

06.12.2017 - 10.12.2017 5 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY