PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Paříž - hotel ***

Francie
26.10.2017 - 29.10.2017 4 dny 13 990 Kč Kód zájezdu : 175906 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 Paříž - hotel *** Francie, 26.10. - 29.10.2017, 4 dní 13 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: IDEAL-TOUR PRAHA

Termíny

Termíny

26.10.2017 - 29.10.2017 13 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Versailles - zámek a zahrady
Individuální výlet k bývalé královské rezidenci Ludvíka XIV., zámku, ke kterému více než 100 let vzhlížel s úctou celý svět a jenž se stal vzorem pro ostatní evropské dvory, se zajímavostmi z historie a života krále Ludvíka XIV. a překrásnou rozlehlou zahradou. Doprava individuálně metrem, zakoupení vstupného na místě.

Bal du Moulin Rouge
Od roku 1889 nejznámější kabaret na světě, proslavený francouzským kankánem a zvěčněný na plátnech nesmrtelného Henri Toulouse-Lautreca, místo účinkování takových světových hvězd jako Franka Sinatry, Eltona Johna, Elly Fitzgerald a francouzského hvězdného nebe: Mauric Chevalier, Jean Gabin, Edith Piaf a mnohými dalšími hvězdami. Nenechte si ujít světově proslulou revue ani Vy! V ceně kabaretu je večerní show a půl lahve šampaňského.

Lodí po Seině
Hodinová projížďka lodí po Seině, příjemné zpestření poznávání metropole a okouzlující výhledy monumenty na obou březích řeky.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • 3 ubytování se snídaní
  • Leteckou přepravu PrahaPařižPraha
  • Transfer letištěhotelletiště
  • Letištní taxy a poplatky
  • Služby českého průvodce
  • Zákonné pojištění ve znění zákona 159/99 Sb
Cena nezahrnuje
  • Vstupy do objektů při prohlídkách jízdné místní dopravou cca 90 EUR
Nástupy Praha
Ubytování Ubytování je zajištěno v hotelu *** ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Není možné ubytování třetí osoby na pokoji.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Prahy do Paříže. Po příletu okružní jízda Paříží: proslulou třídou Champs Élysées s Vítězným obloukem, náměstím Svornosti s luxorským obeliskem, malebným náměstím Vendome, vedle Garnierovy Opery, největšího muzea na světě – Louvru, okolo budovy novorenesanční radnice Hotel de la Ville až na východ města do míst původní středověké pevnosti Bastilly. Na levém břehu Seiny kouzelné Lucemburské zahrady a okolí majestátního Pantheonu, podél jednoho z nejstarších kostelů v Paříži St. Germain-des-Pres, návrat zpět k Seině, na závěr okružní jízdy zastávka u Trocadera s nádhernou vyhlídkou na Eiffelovu věž. Přejezd do hotelu a ubytování, kratší odpočinek a info schůzka s průvodcem v recepci hotelu. Večerní program v okolí Eiffelovy věže – individuálně možnost vyjet až do 3. patra výtahem. Pro zájemce plavba lodí po Seině (cca 1 hod.) – krásný pohled z řeky na historické budovy a monumenty na obou březích. Návrat zpět do hotelu v pozdních večerních hodinách metrem. ( V případě posunu charterového letu bude okružní jízda realizována následující den dopoledne.) 2. DEN Po snídani pěší procházka s prohlídkou staré části Paříže, oblasti ostrova Cité – katedrála Notre Dame, klenot gotické architektury St. Chapelle (prohlídka individuálně), procházka k překrásné novorenesanční budově Radnice (původně vystavěné italským mistrem zvaným Bocador). Přes centrum Paříže do míst, která byla v 70. letech kompletně přebudována a změnila tak celkově tvář této části města k Louvru. Odpoledne individuální volno, možnost návštěvy některých muzeí či galerií v centru města (např. impresionistů v Musée d´Orsay či klasických sbírek umění ukrytých v Louvru a mnoho dalších – doporučí průvodce v místě). Navečer společná prohlídka pitoreskní čtvrti Montmartru s náměstím malířů Place de Tertre a bazilikou Sacré Coeur s úžasným pohledem na celou Paříž. Návrat na ubytování metrem. 3. DEN Po snídani možnost individuálního výletu do Versailles, možnost prohlídky zámku se slavnou zrcadlovou galerií, zahrad - chlouby francouzského zahradního umění; indiv. výletu do Disneylandu, individuální volno v Paříži nebo další společný program s průvodcem. Nocleh. 4. DEN Po snídani individuální volno do setkání v hodinu určenou průvodcem na recepci hotelu - transfer na letiště, odlet do Prahy. Přílet do Prahy v pozdních večerních hodinách.

Termíny

26.10.2017 - 29.10.2017 13 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY