PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

PAŘÍŽ - METROPOLE NAD SEINOU

Francie
6.9.2018 - 9.9.2018 4 dny 12 790 Kč Kód zájezdu : 4962 Typ pobytu : Poznávací
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 PAŘÍŽ - METROPOLE NAD SEINOU Francie, 6.9. - 9.9.2018, 4 dní 12 790 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Redok

Termíny

Termíny

06.09.2018 - 09.09.2018 12 790 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Vydejte se s námi na prodloužený eurovíkend do Paříže. Frédérik Chopin před více než 150 lety napsal: „Paříž je všechno, co chceš!“ a platí to dodnes. Pro Ernesta Hemingwaye byla tato metropole „oslavou života“. Klikaté uličky a velkolepé bulváry, proslulé stavby, mondénní obchody a prvotřídní restaurace, ošuntělé hospody, honosné operní scény a sebevědomí občané. Žádné jiné evropské město není tak obdivované, jako právě Paříž.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Leteckou přepravu Praha - Paříž - Prahakabinové zavazadlo dle pravidel letecké společnostiletištní taxy a poplatkytransfer z/na letiště3x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím3x snídaniprůvodce po celou dobu zájezdu
Cena nezahrnuje
  • Vstupné, fakult. výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
Nástupy Praha
Ubytování Hotel***

Program zájezdu

Program zájezdu

1. den zájezdu
Dle letového řádu odlet s českým průvodcem z Prahy, přílet do PAŘÍŽE, transfer na ubytování do hotelu. Prohlídka čtvrti Montmartre, náměstí malířů Place du Tertre, krásná bazilika Sacré-Coeur, náměstí Pigalle, Moulin Rouge. Individuálně nebo s průvodcem večerní město.

2. den zájezdu
PAŘÍŽ - celodenní prohlídka hlavních pamětihodností města s průvodcem - Vítězný Oblouk, Champs Elysées, přes náměstí Concorde pokračujeme k Opeře a k ostrovu La Cité - katedrála Notre Dame, Sainte Chapelle, Justiční palác, Prefektura .. . Individuální volno v Latinské čtvrti (kavárničky, restaurace, nákupy nebo vznešený Pantheon, Sorbona a Lucemburské zahrady). Večerní fakultativní projížďka lodí po Seině s neobvyklým pohledem na pařížské památky.

3. den zájezdu
Po snídani odjedeme na fakultativní výlet k prohlídce zámku a zahrad VERSAILLES - symbol francouzských králů, demonstrující bohatství a velikost francouzské monarchie (příměstský vlak RER cca 9 €). V pozdních odpoledních hodinách navštívíme Invalidovnu a podvečerní Eiffelovu věž.

4. den zájezdu
Dopoledne rozloučení s Paříží - návštěva muzea LOUVRE, individuální volno, odpoledne transfer na letiště a odlet zpět do Prahy. Předpokládaný návrat do ČR ve večerních hodinách.

Termíny

06.09.2018 - 09.09.2018 12 790 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY