PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

PATAGONIE A OHŇOVÁ ZEMĚ

Argentina
21.11.2018 - 4.12.2018 14 dní 82 890 Kč Kód zájezdu : 481 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 PATAGONIE A OHŇOVÁ ZEMĚ Argentina, 21.11. - 4.12.2018, 14 dní 82 890 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Nomád

Termíny

Termíny

21.11.2018 - 04.12.2018 82 890 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Doprava. Vstupy do národních parků Los Glaciares, Torres del Paine a Tiera del Fuego. Ubytování a snídaně. Český průvodce, místní průvodci dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká do Argentiny a přelety Buenos Aires - El Calafate, Ushuaia - Buenos Aires včetně tax a poplatků, veřejná (autobusy včetně komfortních dálkových, metro) a nájemní (minibusy, taxi), trajekty. Ubytování: Turistické hotely a penziony (2-lůžkové pokoje). 1-lůžkový pokoj za příplatek 9400 Kč. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně.
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. - 2. DEN Praha - Buenos Aires. Let do hlavního města Argentiny u ústí Rio de La Plata: prezidentský palác, parlament, radnice, katedrála, bohémská čtvrť San Telmo aj. 3. - 4. DEN Buenos Aires - El Calafate - El Chaltén. Přelet hluboko na jih kontinentu do Patagonie. El Calafate na březích jezera Lago Argentino. Výlet k údajně nejkrásnějšímu ledovci světa Perito Moreno. Přejezd do El Chaltén. 5. - 7. DEN El Chaltén - Puerto Natales. Dva dny v N.P. Los Glaciares: jeden z nejúchvatnějších horských masivů And - Fitzroy, vyhlídka na špici Cerro Torre (3128 m). Návrat do El Calafate a dále do Chile k fjordům Pacifiku. 8. DEN Torres del Paine. Pěší výlet ve světoznámém N.P. Torres del Paine: působivé výhledy na obří skalní věže (torres) a barevné vrcholy Los Cuernos. Návrat do Puerto Natales. 9. DEN Puerto Natales - Punta Arenas. Na jih do přístavu Punta Arenas na březích Magalhaesova průlivu. Prohlídka izolovaného města. Možnost výletu k vnitřnímu zálivu Seno Otway nebo Isla Magdalena s kolonií tučňáků Magalhaesových. 10. - 12. DEN Punta Arenas - Ushuaia. Přes Magalhaesovu úžinu do Ohňové země. Návrat do Argentiny. Ushuaia - nejjižnější město Ameriky i celého světa. Výhledy od ledovce Martial. Tierra del Fuego - národní park „na konci světa“. Možnost projížďky vězeňským vláčkem nebo výletu lodí po průlivu Beagle. 13. - 14. DEN Ushuaia - Buenos Aires - Praha. Přelet zpět do Buenos Aires a dále domů.

Termíny

21.11.2018 - 04.12.2018 82 890 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY