PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

PĚT ZEMÍ JIHOVÝCHODNÍ ASIE - THAJSKO - BARMA - LAOS - MALAJSIE - SINGAPUR

Barma
12.11.2017 - 30.11.2017 19 dní 62 900 Kč Kód zájezdu : 204 Typ pobytu : Poznávací
  • Letecky
Počet termínů : 2 PĚT ZEMÍ JIHOVÝCHODNÍ ASIE - THAJSKO - BARMA - LAOS - MALAJSIE - SINGAPUR Barma, 12.11. - 30.11.2017, 19 dní 62 900 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Livingstone

Termíny

Termíny

12.11.2017 - 30.11.2017 62 900 Kč Nezávazná rezervace
12.11.2017 - 07.12.2017 71 700 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

THAJSKO. Bangkok - „Město andělů“! Největší lákadla thajského severu. Chiang Mai, legendární Zlatý trojúhelník a posvátná hora Doi Suthep. Koupání, šnorchlování či potápění na tropických ostrovech Ko Samui, Ko Pha Ngan. Krátká návštěva BARMY. Hornatý LAOS se zachovalými chrámy a koloniální historií. Pestrá MALAJSIE. Kosmopolitní ostrov Penang s lahodnou kuchyní. Čínské a hinduistické chrámy. Čajová vysočina Cameron. Moderní velkoměsto Kuala Lumpur a futuristický SINGAPUR.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Mezinárodní letenka. Letištní taxy. Letecky Bangkok - ostrov Ko Samui. Dálkové autobusy, turistické i pronajaté minivany s klimatizací, 2x noční vlak z Bangkoku do Chiang Mai a z Nong Khai do Bangkoku. Lodě v Bangkoku, plavba po řece Kok a Mekong, loď na Ko Pha Ngan, Ko Samui. Ubytování v hotýlcích a bungalovech se snídaní. Vstupy do NP. Český průvodce. Cestovní pojištění.
Cena nezahrnuje
  • Vstupní vízum do Laosu 30 USD na hranicích, poplatek za vstup do Barmy 800 THB na hranicích. Stravování. Vstupy do památek, atrakcí a muzeí. Fakultativní výlet do NP Ang Thong. Spropitné místním řidičům a průvodcům. Příplatek za jednolůžkový pokoj 9 700 Kč (26 dní) / 6 900 Kč (19 dní).

Program zájezdu

Program zájezdu

1. - 2. den
Letecky do THAJSKA. Hlavní město Bangkok. Zlatá hora Golden Mountain - pozlacená chedí a svaté relikvie Buddhy. Hezký výhled na podvečerní velkoměsto.
3. den
Bangkok – „Město andělů“! Královský palác s chrámem Smaragdového Buddhy. Wat Po s největším ležícím Buddhou. Chrám Rozbřesku Wat Arun - pagoda khmérského stylu. Projížďka dlouhoocasou lodí po exotických vodních kanálech. Nočním klimatizovaným busem či lehátkovým vlakem na thajský sever.
4. den
Příjezd v ranních hodinách do starobylého města Chiang Mai. Království Lana s opevněním, vodním příkopem, hradbami i historickými branami. Chrám Wat Chiang Man krále Mengrai. Křišťálová figura Setang Khanami se silou přivolávat déšť. Chrám Wat Chedi Luang s masivní chedí. Tradiční dílničky thajských řemeslníků - výrobna tradičních deštníků, řezbáři, zlatníci, výroba hedvábí. Kůže slonů, krokodýlů, hadů! Pro zájemce tradiční masáže. Nezapomenutelný noční bazar. Pro zájemce Thajský večer - stylová večeře s hudbou a tanečnicemi. Možnost návštěvy thajského „kopacího“ boxu - boxerské souboje mezi provazy.
5. den
Doi Suthep - hora s nejmalebnějším buddhistickým chrámem severu. Motýlí a orchidejová farma. Fakultativní výprava k „dlouhým krkům” Long neck. „Žirafí ženy” kmene Padang s mohutnými mosaznými spirálami, které jim „vytahují” krk do neuvěřitelné délky. Západ slunce nad řekou Kok. Večerní Thaton a romantické posezení nad řekou.
6. den
Exotická plavba lodí z Thatonu do Chiang Rai. Možnost koupání v horkých pramenech. Jízda malebnými horami s osadami horských kmenů do čínského Mae Salongu. Čajové terasy. Bývalé sídlo opiového magnáta Khun Sa a šanské spojenecké armády. Malá Čína na barmském pomezí. Čínské stavby. Hraniční Mae Sai s barmskou tržnicí a levnými výrobky.
7. den
Půldenní výlet do BARMY, do městečka Tachileik. Chod země se řídí podle hvězd. Vyjížďka moto rikšami. Věrná kopie zlaté Schwedagon pagody. Vyvolení zahlédnou třpyt drahokamu vsazeného na samotnou špičku. Monument barmského krále. Tradiční tržnice. Návštěva oblasti Zlatého trojúhelníku na pomezí tří států, kde se setkávají THAJSKO, BARMA a LAOS. Opiové muzeum - historie i současnost (opiové váhy, kuriózní exponáty, návod na výrobu). Unikátní sněhobílý chrám Wat Rong Khun. Přejezd do Laosu. Omamná Lao Lao pálenka a Beer Lao.
8. den
LAOS. Království „Miliónu slonů“. Snaha ukázat maximum z odlišného života specifické kultury. Země plná buddhismu, příjemných lidí a památek nepřeválcovaných turismem. Celodenní plavba po otci vod řece Mekong do královského města Luang Prabangu. Posvátná královská jeskyně Pak Ou ve skále nad řekou.
9. - 10. den
Prohlídka bývalého francouzského koloniálního města. Obrovský komplex chrámů a pagod (UNESCO). Královské muzeum. Západ slunce si tentokrát vychutnáme na vyhlídce Phou Si. Výlet na vodopády Kuang Si, možnost osvěžení v křišťálové vodě. Možnost fakultativní návštěvy sloního parku.
11. - 12. den
Přejezd horskou krajinou z Luang Prabangu do pohádkové oblasti Vang Vieng. Celodenní výlet mezi krasovými skalními útvary. Procházka mezi laoskými políčky, koupání a návštěva buddhistické jeskyně Than Poukham.
13. den
Odjezd do hlavního laoského města. Královské město Vientiane s příjemně domáckou atmosférou. Prohlídka města. Pha That Luang - velká zlatá pagoda a národní symbol. Wat Si Saket - nejstarší chrám, který jediný unikl zkáze, když dobyvatelé ze Siamu srovnali celé město se zemí. Vítězný oblouk Patuxai - vyšší než v Paříži. Buddha Park - bizarní expozice pod širým nebem, plná buddhistických a hinduistických božstev a bájných tvorů. Noční přesun vlakem z Nong Khai do Bangkoku.
14. - 16. den
Letecky z Bangkoku na ostrov Ko Samui. Písečné pláže lemované kokosovými palmami. Zasloužený odpočinek u moře. Lodí na Ko Pha Ngan - jedno z nejhezčích míst. Čisté pláže, křišťálová voda, tvrdé i měkké korály. Fakultativně celodenní lodní výlet do mořského NP Ang Thong. Desítky panenských ostrůvků porostlých bujnou vegetací. Ostře tvarované skalní útvary připomínající nejrůznější druhy zvířat. Mořská rezervace s příjemnými plážemi a smaragdovou vodou.
17. den
Poslední koupání. Lodí zpět na Ko Samui.
18. den. *MOŽNOST ZKRÁCENÍ, ODLET 18. DEN Z KO SAMUI, PŘÍLET 19.DEN.
Celodenní přejezd do MALAJSIE, jedné z nejzajímavějších zemí Asie. Penang Bridge – jeden z nejdelších mostů Asie (13,5 km). Kosmopolitní ostrov Penang s fantastickou kuchyní.
19. den
Georgetown s mixem kultur (UNESCO). Kopec Penang Hill s úžasnými výhledy. Čínský Kuang Yin Teng a pece na pálení hříchů. Chrám Bohyně Milosrdenství s gigantickou sochou. Paláce bohatých čínských obchodníků Baba House. Pevnost Cornwallis.
20. den
Přejezd na svěží vysočinu Cameron Highlands. Daleké výhledy do zelené krajiny a chladivý vzduch poblíž Gunung Brinchang (2 032 m). Návštěva „mechového pralesa“. Kapradí, mechy a masožravé rostliny. Budeme mít štěstí na vzácnou raflésii? Světoznámé čajové plantáže. Ukázka pěstování a zpracování čaje v nejstarší manufaktuře v Malajsii.
21. den
Cesta do Kuala Lumpur, města budoucnosti. Odpolední tržnice v čínské čtvrti. Večerní výlet vlakem do magických Batu Caves. Soustava jeskyní impozantních rozměrů s barevnou hinduistickou svatyní. Chutné indické vegetariánské pokrmy.
22. den
Prohlídka Kuala Lumpur. Náměstí Merdeka. Vyhlášená modrá mešita Masjid Negara, jedna z největších na světě. Botanická orchidejová zahrada. Motýlí farma. Ptačí park s volně létajícími opeřenci. Dvě věže „vesmírné rakety” Petronas s výhledem, na který jen tak nezapomenete.
23. den
Koloniální Melaka (UNESCO). Historický přístav. Příjemné exotické město plné historie. „Portugalské doteky“ - stará pevnost Famosa. „Rudé náměstí.“ Sídlo bývalého holandského guvernéra Stadthuys. Zříceniny kostela Sv. Pavla. Návštěva nejstaršího čínského chrámu v Malajsii Cheng Hoon Teng.
24. den
Přesun do Singapuru. SINGAPUR - asijská obchodní metropole, luxusní třídy s divy moderní architektury. Marina Bay Sands, trojitý mrakodrap s nekonečným bazénem na střeše. Singapur jako na dlani z otevřené vyhlídkové terasy 200 metrů nad zemí. Sousedící Gardens by the Bay - futuristické zahrady jako z příštího století. Možnost návštěvy světoznámého Nočního safari.
25. den
China Town – kolébka bohatství dnešního Singapuru. Tradiční život čínské komunity a barevné krámky plné zboží. Tepající Malá Indie plná vůní, jídla a přátelských obyvatel. Pro zájemce vyhlídková plavba Singapurem mezi mrakodrapy i tradičními domky u řeky. Večerní odlet.
26. den
Letecký návrat domů.

Termíny

12.11.2017 - 30.11.2017 62 900 Kč Nezávazná rezervace
12.11.2017 - 07.12.2017 71 700 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY