PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

PĚT ZEMÍ JIŽNÍ AMERIKY! KOMFORTNĚJI

Argentina
13.10.2017 - 29.10.2017 17 dní 106 900 Kč Kód zájezdu : 312 Typ pobytu : Poznávací
  • Letecky
Počet termínů : 2 PĚT ZEMÍ JIŽNÍ AMERIKY! KOMFORTNĚJI Argentina, 13.10. - 29.10.2017, 17 dní 106 900 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Livingstone

Termíny

Termíny

13.10.2017 - 29.10.2017 106 900 Kč Nezávazná rezervace
10.11.2017 - 26.11.2017 106 900 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Pět zemí za dva týdny! Vybrali jsme ty největší jihoamerické lahůdky a spojili je v jedno! Peruánské Machu Picchu a nejvýše položené splavné jezero na světě Titicaca. La Paz - město s vlastním čarodějnickým trhem. Buenos Aires, metropole tanga plná vášní a pozemských hříchů. Lodní výlet přes záliv Rio de La Plata do Uruguaye. Nejkrásnější vodopády světa Iguacú a věhlasná pláž Copacabana v Riu. Věřte, dá se to stihnout!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Mezinárodní letenka. Letištní taxy. Místní přelety Lima - Cuzco, La Paz - Buenos Aires, Buenos Aires – Puerto Iguazú, Foz do Iguaçú - Rio de Janeiro, včetně letištních tax. Veškerá pozemní doprava v rámci programu – pronajaté mikrobusy, vlak Ollantaytambo - Aguas Calientes a zpět, bus k Machu Picchu a zpět. Plavba na rákosové ostrovy Uros a na ostrov Isla del Sol. Lodní výlet do Uruguaye. Ubytování v kvalitních 3* hotelech se snídaní. Vstupy do NP. Český průvodce. Cestovní pojištění
Cena nezahrnuje
  • Stravování nad rámec programu. Mezinárodní odletové taxy cca 25 USD. Vstupy do památek a muzeí. Vstup na Machu Picchu. Fakultativní výlety a aktivity. Spropitné. Příplatek za jednolůžkový pokoj 12 800 Kč

Program zájezdu

Program zájezdu

1. - 2. den
Letecky do PERU. Lima – „město králů“. Výlet k archeologickému nalezišti Pachacamac vzdálenému cca 50 km od Limy. Lima - prohlídka města – náměstí Plaza de Armas s katedrálou a prezidentským palácem. Kostel Sv. Františka s katakombami.
3. den
Letecky do Cuzca, hlavního města původní incké říše. Město dobyté v 16. století Španěly při honbě za zlatem Inků. Místo nasáklé zvláštní atmosférou. Náměstí Plaza de Armas. Katedrála s obrazy malovanými indiány. Sluneční chrám Coriqancha. Tržiště, klikaté uličky. Povečeříme pečené morče s posvátným nápojem Inků - chichou?
4. den
Z Cuzca Posvátným údolím do městečka Ollantaytambo. Nedobytná ceremoniální pevnost Sacsayhuamán. Skalní bludiště, incká svatyně Quenqo. Červená pevnost Puca Pucará. Pramen vody věčného mládí Tambo Machay. Původní incké město Pisaq u posvátné řeky Inků Vilcanota (nyní Urubamba). Tržiště s tkanými přehozy, svetry, ručně malovanou keramikou a lamími kožešinkami. Kdo si koupí originální pončo? Ollantaytambo - pevnost posledního vítězství Inky Manco Capaka nad španělskými conquistadory. Večerním vláčkem do Aguas Calientes, výchozího bodu ke komplexu Machu Picchu.
5. den
Autobusem k Machu Picchu. Magické místoobklopené Andami. Posvátné město Inků, kdysi ztracené a znovuobjevené, vypínající se nad údolím řeky Urubamba. Večerní návrat vláčkem do Ollantaytamba a dále busem zpět do Cuzca.
6. den
Celodenní přejezd přes náhorní plošinu Altiplano do městečka Puno na břehu jezera Titicaca (3 800 m), nejvýše položeného splavného jezera na světě. Cestou zastávky na zajímavých místech (bohatě zdobený kostel v Andahuallillas, nejvyšší místo cesty – průsmyk La Raya v 4 230 m). Ochutnáme steak z lamy? Zahrají peruánští muzikanti na panovu flétnu oblíbenou píseň El Condor pasa?
7. den
Výlet na ostrovy Islas Flotantes indiánského kmene Uros, které jsou postaveny z vrstev rákosu (totory). Odvážlivci si mohou vyzkoušet plavbu na rákosovém člunu. Odpolední přejezd do BOLÍVIE – městečko Copacabana.
8. den
Lodní výlet na bájný sluneční ostrov Isla del Sol. Místo, kde slunce údajně sestoupilo na zem. Lamy a tradiční předení vlny. Odpolední návrat do Copacabany a následný přejezd přes úžinu San Pedro y Pablo do nejvýše položeného hlavního města světa, La Paz.
9. den
Prohlídka hlavních památek La Paz. Náměstí Plaza Murillo s katedrálou a prezidentským palácem. Kostel Sv. Františka. Tržiště i čarodějnický trh Mercado de las Brujas, kouzelné amulety na dlouhověkost i věčnou lásku. Předpoví nám indiánky z kokových lístků budoucnost? K čemu se používají embrya lam?
10. den
Ranní přelet do ARGENTINY. Buenos Aires metropole tanga na břehu Rio de la Plata. Paraná a Uruguay. Posezení v příjemných hospůdkách čtvrti San Telmo nebo Puerto Madero. Pro zájemce večerní show vášnivého tanga. Rozvlníte se v rytmu smyslných tónů?
11. den
Prohlídka Buenos Aires. Barevná čtvrť La Boca s rázovitou uličkou Caminito. Náměstí Plaza de Mayo s katedrálou a prezidentským palácem Casa Rosada. Ochutnáme večerní kulinářské speciality? Neexistují lepší steaky než zde!
12. den
Jednodenní lodní výlet na druhý břeh řeky Rio de la Plata. Colónia del Sacramento, nejstarší město Uruguaye zapsané na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.
13. den
Letecky z Buenos Aires do Puerto Iguacú. Nejkrásnější vodopády světa Iguacú si prohlédneme ze dvou stran. Stezky na argentinské straně nás dovedou až pod samotné kaskády. Odvážlivci se fakultativně vydají na loďce až k vodnímu kotli - Ďáblovu chřtánu! Všudypřítomní nosálové coati loudící každý drobek jídla.
14. den
BRAZÍLIE. Brazilská strana nabízí panoramatický pohled na 280 jednotlivých vodopádů. Fakultativně vyhlídkový let helikoptérou nebo návštěva Ptačího parku. Přelet do Rio de Janeira.
15. den
Rozhled ze slavné Kristovy sochy na vrcholku Corcovado. Barvité město pod námi. Centrum s mrakodrapy i úzkými uličkami. Moderní katedrála.
16. den
Cukrová homole (Pão de Açúcar). Pohodička na nejslavnější pláži světa Copacabana. Večerní odlet do Evropy.
17. den. MOŽNOST PRODLOUŽENÍ O INDIVIDUÁLNÍ POBYT V RIO DE JANEIRU.
Letecký návrat domů.

Termíny

13.10.2017 - 29.10.2017 106 900 Kč Nezávazná rezervace
10.11.2017 - 26.11.2017 106 900 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY