PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

KAMBODŽA A JIŽNÍ VIETNAM

Kambodža
21.3.2019 - 4.4.2019 15 dní 57 990 Kč Kód zájezdu : 841 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 KAMBODŽA A JIŽNÍ VIETNAM Kambodža, 21.3. - 4.4.2019, 15 dní 57 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Nomád

Termíny

Termíny

21.03.2019 - 04.04.2019 57 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Mapka k zájezdu je u trasy 85 Thajsko a Kambodža.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Doprava. Výlet lodí na jezero Tonle Sap, taneční show v Siem Reap, projížďka lodí po Mekongu v Phnompenhu, celodenní výlet lodí na ostrov Koh Rong, 2-denní plavba po Mekongu. Vietnamská víza a jejich vyřízení. Ubytování a strava. Český průvodce, služby místních CK a průvodců dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká včetně tax a poplatků, veřejná (pohodlné dálkové busy) a nájemní (mikrobusy, taxi, tuk-tuky). Ubytování: Hotely a penziony - klimatizované 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím. 1-lůžkový pokoj za příplatek - 4600 Kč. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně, během 2-denní plavby po Mekongu plná penze, večeře v Siem Reap. V ceně nejsou kambodžská víza - 30 USD na letišti při příletu.
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. - 2. DEN Praha - Siem Reap. Odlet do Kambodže. Siem Reap: Relaxace v hotelovém bazénku. Večerní show s vystoupením půvabných tanečnic apsar a hostinou. 3. - 4. DEN Angkor, Tonle Sap. Den v chrámovém komplexu Angkor (UNESCO), centru mocné khmerské říše a jednom z nejúchvatnějších míst světa, kde desítky chrámů svádějí zápas s džunglí. Možnost výjezdu na slonech na západ slunce nad Angkorem. Lodí na největší jezero Indočíny - Tonle Sap. Plovoucí vesnice obývané vietnamskou minoritou: muzeum, škola, kostel, rybí pasti, hadi. Přejezd do Phnompenhu. 5. - 6. DEN Phnompenh - Sihanoukville. Hlavní město Kambodže mezi čtyřmi řekami Mekongu: královský palác a Stříbrná pagoda, národní muzeum, legendární Wat Phnom. Za temnou historií hrůzovlády Rudých Khmerů do věznice S 21 a na „Vražedná pole“. Živé nábřeží Mekongu s bouřlivým večerním životem, tržnice. Projížďka lodí po Mekongu s panoramatem města. Přejezd na pobřeží k Thajskému zálivu. 7. - 10. DEN Sihanoukville, Koh Rong. Pobyt u moře v Sihanoukville, hlavním letovisku Kambodžské riviéry: písečné pláže, rušný společenský život, skvělá a levná kuchyně založená na darech moře a čerstvém kampotském pepři, uznávaném jako nejlepší na světě. Možnosti potápění, rybaření, šnorchlování. Výlet lodí na půvabný ostrov Koh Rong s bělostnými plážemi a nádhernou atmosférou tropického ráje. Možnosti výletů na další ostrůvky nebo do primárních deštných lesů a mangrovových porostů N.P. Ream, k plantážím pepřovníku a „krále ovoce“ durianu, který nikde na světě nekoupíte levněji, popř. do hor N.P. Bokor k pochmurnému francouzskému „městu duchů” s grandhotelem, kasínem a palácem z 20. let. Návrat do Phnompenhu. 11. - 13. DEN Phnompenh - Delta Mekongu - Saigon. Plavba po veletoku Mekongu do Vietnamu. Vesnice rybářů a farmářů - typický život místních obyvatel na kanálech i rýžovištích. Přírodní scenérie spleti vodních kanálů, plovoucí trhy, hadí farma- už jste pili horkou kobří krev? Příjezd do metropole Jižního Vietnamu Saigonu (Ho Či Minova Města): Palác sjednocení, katedrála, tržnice aj. 14. DEN Tay Ninh (Caodai), Cu Chi. Klášter Tay Ninh - centrum originálního náboženství Cao Dai (bizarní ale působivá kombinace buddhismu, hinduismu i katolictví mezi jehož svatými jsou Victor Hugo, Ježíš, Mohammed, Shakespeare, Jana z Arku i V.I. Lenin), účast na barevné a výpravné bohoslužbě. Cu chi - síť tunelů, odkud komunistický Vietkong podnikal výpady na Saigon, nahlédnutí do podzemí vietnamské války. 15. DEN Saigon - Praha. Odlet domů.

Termíny

21.03.2019 - 04.04.2019 57 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY