PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Pohádkové Dolomity

Itálie
4.8.2018 - 11.8.2018 8 dní 10 990 Kč Kód zájezdu : 423580 Typ pobytu : Aktivní
  • Hotel
  • Polopenze
  • Autobus
Počet termínů : 1 Pohádkové Dolomity Itálie, 4.8. - 11.8.2018, 8 dní 10 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: MAYER & CROCUS

Termíny

Termíny

04.08.2018 - 11.08.2018 10 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Další výlet do pohádkového kraje pohoří Dolomit, kde Vás uchvátí výhledy na horské louky a pastviny, nad kterými se tyčí rozeklané skalní věže horských masivů. Dolomity září všemi barvami podle toho, jak je ozáří slunce – mohou být oranžové ale i sněhově bílé, ostrý kontrast mezi zelenými pastvinami a skalními štíty také vybízí k neustálému fotografování.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autobusem
  • Průvodce
  • 5x ubytování v hotelu*** s bazénem (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 5x polopenzi
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd z Prahy ve večerních hodinách. 2. DEN Výlet do vyhlášeného údolí VAL GARDENA na pěší túru, kde se při použití lanovky naskytnou krásné výhledy i bez větší fyzické námahy. Výjezd lanovkou z horského střediska ST. ULRICH až do výšky 2123 m, odkud cesta vede přes rozkvetlé louky a pastviny s výhledy na Sellu, Marmoladu k chatě AUSSER-RASCHÖTZER. Výstup na AUSSERRACHÖTZ (2281 m), ze kterého se naskýtá neopakovatelné panorama na západní Dolomity, Brentu, Adamello, Presanellu i Ortler. Túru je možné si prodloužit putováním k chatě BROGLESHÜTTE. 3. DEN Výlet do oblasti SEISER ALM (ALPE DI SIUSI), kde skalnaté štíty hor přímo vystupují ze zelených pastvin. Výlet ze střediska COMPATSCH (kam se vyjede busem či lanovkou ze Seisu) k tajuplné hoře SCHLERN (SCILIAR), která vévodí obrovskou skalní masou údolí EISACKTAL. Výlet krásnou přírodou na chatu SCHLERNHAUS, odkud se naskýtají nádherné výhledy na skalní štíty skupiny ROSENGARTEN. Nejzdatnější mohou vystoupit na vrcholek PETZ. 4. DEN Výlet do krásné turistické oblasti, dostupné lanovkou ze ST, ANDRÄ. Cesta k horské chatě PLOSEHÜTE, dále pohodlnou cestou na vrcholy GR. PFANNSPITZE (2545 m) a GR. GABLER (2576 m). Cestou a zejména z vyhlídkových vrcholů se otevírají nádherné výhledy na ledovce centrálních Alp na severu a na část Dolomit na jihu. Dále cesta přes ROSSALM zpět k lanovce. 5. DEN Výlet do nejjižnějšího výběžku SARNTALSKÝCH ALP na tzv. vyhlídkový balkón na Dolomity. Oblíbené výletní místo obyvatel Bolzana. Výlet lanovkou a horským vláčkem do obce Klobenstein (Collalbo). Cesta přes zajímavé vyhlídky na vrcholky západních Dolomit ke světově známé atrakci, mohylám - PYRAMIDY DI TERRA (také zvané Zemní pyramidy). BOLZANO – prohlídka historického centra ležícího na soutoku řek. Ve městě najdeme pěkné měšťanské domy, náměstí a kostely. V muzeu lze shlédnout ledového muže Ötziho. 6. DEN Výlet do oblasti horské skupiny GEISLERGRUPPE. Horské středisko ST. MAGDALENA. Údolí VAL DI FUNES. Výlet podél malebné řeky, dále kolen soutoku dvou říček. Pod vrcholky skupiny ODLE D´EORES, vyhlídka na rozeklané skalní vrcholky obklopující toto malebné údolí. 7. DEN Výlet do národního parku NATURPARK PUEZ – GEISLER (PUEZ – ODLE). Z městečka ST. CHRISTINA je lanovkou dostupný COL RAISER ve výšce 2106 m pod třítisícovými velikány skupiny Delle Odle. Odtud výlet na vrchol SECEDA (2518 m), kde se otevírají překrásné výhledy na protilehlé vrcholky skupin Langkofel, Rosengarten i Sciliar. Večer odjezd do Čech. 8. DEN Návrat do Prahy v ranních hodinách.

Termíny

04.08.2018 - 11.08.2018 10 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY