PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

OSTROVY POD JIŽNÍM KŘÍŽEM - MELANÉSIE A POLYNÉSIE - FIDŽI, TONGA

Fidži
19.5.2018 - 2.6.2018 15 dní 100 990 Kč Kód zájezdu : 1041 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 1 OSTROVY POD JIŽNÍM KŘÍŽEM - MELANÉSIE A POLYNÉSIE - FIDŽI, TONGA Fidži, 19.5. - 2.6.2018, 15 dní 100 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: Nomád

Termíny

Termíny

19.05.2018 - 02.06.2018 100 990 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Doprava. Výlet lodí po ostrovech Mamanuca se šnorchlováním, výlet lodí na ostrov Fafa, 2x celodenní výlet - Viti Levu, okružní výlety - 1x Tongatapu. Ubytování a snídaně (na Fidži a Tonze). Český průvodce, místní průvodci dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Kompletní letecká doprava včetně letištních tax a poplatků, pozemní doprava (pronajatá auta, taxi, minibusy). Ubytování: Hotely a bungalovy - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, často s bazény. 1-lůžkový pokoj za příplatek - 16 900 Kč. Strava: Součástí ubytování na Fidži a na Tonze jsou snídaně, při výletu lodí na Fidži i barbecue oběd, občerstvení a obřad pití kavy.
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. - 3. DEN Praha - Nadi. Oblet poloviny zeměkoule z Evropy přes Asii do jižního Pacifiku na hlavní ostrov Fidži - Viti Levu. Nadi: hinduistický chrám Sri Siva. 4. - 7. DEN Fidži. Viti Levu, Mamanuca. Viti Levu - hlavní a největší z Kanibalských ostrovů (Cookův příhodný název Fidži). Nadi: hinduistický chrám Sri Siva, zahrady Spícího obra plné orchidejí, Viseisei - nejstarší vesnice na ostrově. Britské bunkry s děly z 2. světové války. Korálové pobřeží: Natadola - nejlepší pláž ostrova. N.P. Sigatoka s mohutnými písečnými dunami. Výlet do vnitrozemí: lidožroutské tradice a výhled z pevnosti Tavuni nad řekou Sigatoka, domorodé vesnice s keramickou dílnou, dešťové pralesy, vodopád. Výlet plachetnicí po souostroví Mamanuca s barbecue a občerstvením: ostrov Monuriki, kde se mj. natáčel film Trosečník s T. Hanksem, ostrov Yanuya s ochutnávkou kavy, koupání, šnorchlování. 8. - 13. DEN Tonga. Tongatapu, Fafa. Přelet do království Tonga na největší ostrov Tongatapu. Hlavní město Nuku´alofa (Místo Lásky): královský palác, vládní budovy, hrobky královské dynastie Tupouů, tržnice s neobvyklými plodinami, tapou a jinými exotickými suvenýry. Uvidíme opět krále na nedělní mši? Tonžské národní centrum s muzeem historie ostrovů. Okruh po ostrově. Stromy obalené „létajícími liškami” - posvátnými obřími netopýry kaloni, Mu´a: ruiny královských hrobek. Ha´amonga: „pacifický Stonehenge”, Maui Trilithon ze 40-tunových korálových balvanů. Krápníková jeskyně Anahulu s bazénky na koupání. Gejzíry mořské vody v Mapu´a Vaca Blowholes. Vyhlášený západ slunce na nejkrásnější pláži Ha´atafu. Večírek na Pláži lásky s tanečky, pečeným prasetem, obřadem přípravy opojné kavy a její společenská konzumace. Celodenní výlet lodí na rajský ostrůvek Fafa: koupání a šnorchlování. Přelet na Nový Zéland. 14. - 15. DEN Auckland - Praha. Návrat domů.

Termíny

19.05.2018 - 02.06.2018 100 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY