PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Přírodní krásy a kultura Mallorcy - letecky

Španělsko
26.9.2018 - 3.10.2018 8 dní 21 990 Kč Kód zájezdu : 455387 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Polopenze
  • Letecky
Počet termínů : 1 Přírodní krásy a kultura Mallorcy - letecky Španělsko, 26.9. - 3.10.2018, 8 dní 21 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: MAYER & CROCUS

Termíny

Termíny

26.09.2018 - 03.10.2018 21 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Pro ty z Vás, kteří si chtějí zkrátit cestu na Mallorcu letadlem, nabízíme leteckou variantu předchozího zájezdu. Navštívíte opět všechny přírodní i kulturní zajímavosti tohoto rozmanitého ostrovy s naším průvodcem.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Leteckou dopravu na Mallorcu a zpět
  • Dopravu autobusem na výlety
  • 7x ubytování v hotelu (2lůžk. pokoje s přísl.)
  • 7x polopenzi
  • Průvodce
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z ČR na Mallorcu . 2. DEN Volný den u moře. 3. DEN Výlet do jihozápadní části ostrova. Přejezd přes jižní část pohoří SERRA DE TRAMUNTANA do městečka Valldemossa. Městečko VALLDEMOSSA – malebné městečko s kartuziánským klášterem, které se zalíbilo i F. Chopinovi a G. Sandové. ESTELLENCS – starobylá obec na strmých horských svazích s nádhernými výhledy. Přejezd přes vyhlídku MIRADOR DE RICARDO ROCA (výhledy na temně modré moře a příkrá skaliska) do původního rybářského přístavu PORT D’ANDRATX. Na závěr dne koupání na plážích jižní části ostrova. 4. DEN Výlet do severní části Mallorcy k mysu CAP DE FORMENTOR – poloostrov s mohutnými skalnatými útesy. PORT DE POLLENCA – pěkný přístav, východisko výletních lodí. Kouzelné městečko ALCÚDIA připomínající ve svém středu barcelonskou gotickou čtvrť a s památkami na římskou část dějin. Koupání na některé ze zdejších pěkných pláží. 5. DEN Dopoledne podrobná prohlídka města PALMA DE MALLORCA – hlavní město ostrova s významnými památkami připomínajícími jeho pohnutou minulost. Monumentální gotická katedrála La Seu postavená na zbytcích mešity, palác de l’Almudaina (původně arabský Alcazar), kostel sv. Eulanie, klášter sv. Františka, Arabské lázně aj. Odpoledne koupání a odpočinek na pláži. 6. DEN Návštěva romantických městeček SOLLER a PORT DE SOLLER. Zájemci mohou mezi městečky projet historickou tramvají. V případě pěkného počasí možnost výletu lodí (platí se na místě) do romantické zátoky SA CALOBRA. Odtud procházka přes několik tunelů k ústí soutěsky TORRENT DE PAREIS a dále do nitra druhé největší evropské erozní soutěsky nebo koupání na romantické pláži. Cestou návštěva kláštera LLUC – hlavní poutní místo na ostrově proslulé již ve středověku díky tmavé sošce Panny Marie (La Moreneta). 7. DEN Pobyt u moře. 8. DEN Odlet do Prahy.

Termíny

26.09.2018 - 03.10.2018 21 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY