PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Řím, Neapolský záliv

Itálie
14.9.2018 - 20.9.2018 7 dní 7 990 Kč Kód zájezdu : 7071 Typ pobytu : Poznávací
  • Apartmán
  • Polopenze
  • Autobus
Počet termínů : 1 Řím, Neapolský záliv Itálie, 14.9. - 20.9.2018, 7 dní 7 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: MAYER & CROCUS

Termíny

Termíny

14.09.2018 - 20.09.2018 7 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Tento zájezd do Říma a Neapolského zálivu je určen pro ty, kteří již navštívili historická města severní i střední Itálie a chtějí poznat místa další, neméně významná a proslulá svojí krásou, kulturními a historickými památkami. Řím je město proslulé svojí historií.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Dopravu autobusem
  • 4x ubytování ve 2lůžkových pokojích ve vilách vybavených kuchyní, sociálním zařízením
  • 4x snídani + 3x večeři (česká kuchyně)
  • Průvodce
Nástupy Praha
Ubytování Ve dvoulůžkových pokojích ve vilách vybavených kuchyněmi, sociálním zařízením
Strava 4x snídaně, 3x večeře (česká kuchyně)

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odjezd z Prahy v ranních hodinách. 2. DEN ŘÍM (UNESCO) - antický Řím (Koloseum, Forum Romanum, Pantheon aj.), Piazza Navona, Fontana di Trevi, Piazza di Spagna. Dojezd na ubytování do oblasti Neapolský záliv . 3. DEN CAPRI - jeden z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších ostrovů Tyrhenského moře (Lodě se platí na místě). Zastávka v hlavním městě Kampánie - NEAPOLI (UNESCO) nebo městečku SORRENTO (podle trajektu na Capri). 4. DEN POMPEJE (UNESCO) - velkolepý příklad starořímského města. Výjezd na sopku VESUV - výstup měsíční krajinou ke kráteru. Doprava minibusem - platí se na místě. POZZUOLI - postvulkanická činnost projevující se v solfatarách - výrony sopečných plynů (areál je dočasně uzavřený, nemůžeme garantovat), římský amfiteátr. 5. DEN Klášter MONTECASSINO – nejstarší benediktýnský klášter, který byl vybombardován za 2. sv. války a následně kompletně zrekonstruován do původní podoby, honosná výzdoba, krásné výhledy do okolí. HERCULANEUM (UNESCO) - Pompejemi zastíněné vykopávky, které ale na menším prostoru představují jedinečný ucelený komplex římského města, které bylo při výbuchu Vesuvu v 1.stol.n.l. zalito mohutným lávovým proudem. 6. DEN ŘÍM -VATIKÁN (UNESCO) - sídlo hlavy katolické církve. Chrám sv. Petra, vatikánská muzea. 7. DEN Příjezd do Prahy odpoledne.

Termíny

14.09.2018 - 20.09.2018 7 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY