PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Řím nejen na víkend- letecký zájezd s průvodcem

Itálie
8.8.2018 - 13.8.2018 6 dní 15 990 Kč Kód zájezdu : 678 Typ pobytu : Poznávací
  • Hotel
  • Snídaně
  • Letecky
Počet termínů : 2 Řím nejen na víkend- letecký zájezd s průvodcem Itálie, 8.8. - 13.8.2018, 6 dní 15 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: EMMA

Termíny

Termíny

08.08.2018 - 13.08.2018 15 990 Kč Nezávazná rezervace
26.09.2018 - 01.10.2018 15 990 Kč Nezávazná rezervace

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
  • Leteckou přepravu Bratislava - Řím - Bratislava , letištní taxy a odbavení letu s příručním zavazadlem , transfer autobusem z letiště do hotelu a zpět , transfer Brno - Bratislava - Brno , 5x ubytování ve 3-4* hotelu se snídaní , služby průvodce
Cena nezahrnuje
  • Pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)
Nástupy Bratislava

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN:
Transfer z Brna a Břeclavi do Bratislavy (zdarma), odlet z Bratislavy do Říma. Transfer do hotelu, ubytování.

2. DEN
Po snídani odjezd metrem do centra a návštěva Andělského hradu, v němž je dnes muzeum obrazů i zbraní. Z horní terasy hradu je krásný pohled na Řím i Vatikán. Dále pěší procházka přes řeku Tiberu po Andělském mostě a přes jednu z hlavních tříd Corso Vittorio Emanuele oblastí s mnoha krásnými paláci návrat k řece Tibeře a mostu Garibaldi. Pokračování přes Tiberský ostrov a po nejstarším římském mostě Ponte Fabricio na náměstí Piazza della Bocca Verita ke kostelu Panny Marie Cosmedin, v jehož atriu se nachází slavná Ústa pravdy. Volno k procházkám a posezením v centru Říma. K večeru pokračování prohlídky centra Říma, pěší procházka k největší a nejslavnější barokní fontáně Říma - Fontána di Trevi, na Španělské náměstí a jeho slavné barokní Španělské schody a další místa moderního římského života s příjemnými posezeními a zákoutími. Návrat metrem na hotel.

3. DEN:
Celodenní návštěva nejmenšího svrchovaného státu - Vatikánu – dopoledne prohlídka Vatikánských muzeí - největších muzeí na světě, Sixtinské kaple s Michelangelovým Posledním soudem a dalších sálů věnovaných významným italským malířům, antickým sbírkám, vatikánské knihovně, obrazárně aj. Odpoledne prohlídka náměstí sv. Petra s obrovskými kolonádami z 284 dórských sloupů zdobenými 140 sochami svatých, egyptským obeliskem dovezeným do Říma Caligulou a zejména s největším křesťanským kostelem na světě, bazilikou Sv. Petra. Tento kostel byl založen ve 4. stol. na místě hrobu apoštola Petra a na jeho výzdobě se postupně podíleli umělci jako Bramante, Raffael, Michelangelo a další. Možnost výstupu na kopuli baziliky s krásnou vyhlídkou. Večer návštěva kouzelné bohémské čtvrti Zátibeří s neopakovatelnou atmosférou. Návrat metrem na hotel.

4. DEN:
Po snídani odjezd metrem do centra Říma, pěší procházka po Posvátné cestě (Via Sacra), odkud byla kdysi ovládána celá Říše římská: Koloseum – nejkrásnější a největší dochovaná stavba antického Říma, Forum Romanum s pozůstatky paláců, chrámů, tržnice, divadla i dalších objektů patřících neodmyslitelně k Římu v 1. - 4. stol. Po prohlídce volno k posezením, nákupům a užití si atmosféry dnešního Říma. K večeru dokončení procházky: Pantheon – nejlépe zachovaná stavba z dob římské antiky považovaná za vrcholné dílo římského stavitelství, Piaza Navonna – typické římské náměstí zdobené třemi nádhernými fontánami. Večer návrat metrem do hotelu.

5. DEN:
Celodenní volno v Římě k individuálním návštěvám dalších muzeí, nákupům a procházkám. Individuálně možnost fakultativního výletu příměstskou dopravou k moři do Ostie (cca 1hod cesty, archeologická zóna, koupání, cca 6 € ) nebo individuálně vlakem do Florencie (cca 1,5 hod cesty, cca 75€ ), či do Neapole (cca 1,25 hod cesty, cca 60€ ).

6. DEN:
Ráno transfer na letiště a odlet z Říma do Bratislavy. Transfer do Břeclavi a do Brna (zdarma).

Termíny

08.08.2018 - 13.08.2018 15 990 Kč Nezávazná rezervace
26.09.2018 - 01.10.2018 15 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy od většiny českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY