PRO TRAVEL PRO ŠKOLY PRO JAZYKY PRO POZNÁVÁNÍ

Řím pro pokročilé + TIVOLI (letecky z Prahy)

Itálie
1.5.2019 - 5.5.2019 5 dní 17 990 Kč Kód zájezdu : 13819A Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 1 Řím pro pokročilé + TIVOLI (letecky z Prahy) Itálie, 1.5. - 5.5.2019, 5 dní 17 990 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: RadyNaCestu

Termíny

Termíny

01.05.2019 - 05.05.2019 17 990 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Jedinečný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Říma a navštívíte Tivoli. Zájezd pro všechny, kteří chtějí Věčné město poznat více. Prožijete jedinečné emoce při pohledu na antické památky a vychutnáte si večerní atmosféru při sklence kvalitního italského vína. Putujte s námi napříč historií světa a objevte bohatství Říma skryté tisíce let!

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Letenku Praha - Řím - Praha
 • Letištní taxy
 • Transfer autobusem z letiště do hotelu a zpět
 • 4× ubytování v hotelu se snídaní(sladký bufet)
 • Průvodcovské služby
 • Tištěný průvodce městem zdarma
Cena nezahrnuje
 • Zavazadla za příplatek dle podmínek pro přepravu zavazadel
 • Jízdné v Římě, v Tivoli
 • Cestovní pojištění léčebných výloh
 • Doprava do Tivoli
 • Vstupné
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 400 Kč
Nástupy Praha
Ubytování Hotel 3* v blízkosti centra Říma hotel je dostupný MHD či vlakem do centra města
Strava Snídaně v hotelu je formou sladkého bufetu během dne při prohlídce Říma bude možné zakoupit jídlo na některé z přestávek v místech s možností občerstvení

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet z Prahy, přílet do Říma. Poté objednaným transferem příjezd na hotel a ubytování. Dle časových možností procházka Římem s průvodcem. 2. DEN Den je věnován významným památkám nejen v srdci antického Říma - uvidíme Koloseum, Forum Romanum, Fontánu di Trevi či Pantheon. Den ukončíme na barokním náměstí Piazza Navona. Ráno zahájíme  u Kolosea, (čas na prohlídku) kde se odehrávaly gladiátorské zápasy, uvidíme Konstantinův oblouk a vydáme se cestou římských fór - Césarovo fórum, největší Trajánovo fórum, novodobý památník Viktoria Emanuela II., vstoupíme na Kapitol, kde z vyhlídky uvidíme Forum Romanum a Palatin v celé svojí kráse. Budeme pokračovat rušnou obchodní třídou Via del Corso k nejslavnější fontáně - Fontána di Trevi, kterou proslavil F. Fellini ve svém Dolce Vita, vhodíme minci do fontány, abychom se znovu někdy vrátili do Říma. Poté budeme pokračovat k jedné z nejzachovalejších antických staveb světa Pantheonu a procházku ukončíme na krásném barokním náměstí Piazza Navona.   3. DEN Návštěva Vatkánu a Baziliky sv.Petra, dále uvidíme Gallerii Borghese, večer je možné ukončit společnou večeří.  Ráno začneme na nejkosmopolitnějším náměstí na světě - nám. sv. Petra s nádhernou Berniniho kolonádou, vstoupíme do chrámu, kde jsou uloženy ostatky sv. Petra, nad nímž je baldachýn od Berniniho, uvidíme Pietu - dílo teprve 25ti letého Michelangel a další památky. Poté se vydáme do Gallerie Borghese, paláce kardinála Scipiona v parku Villa Borghese. K největším klenotům sbírky patří díla Berniniho, Carvaggia, Raffaela, Botticelliho, Tizianna, Rubense a dalších. Pro včasně přihlášené zájemce můžeme zajistit vstupenky do Gallerie, nutno objednat co nejdříve u CK. Dostatek času k prohlídce. Večer bude možná společná večeře v jedné z místních restauracíl, po vzájemné domluvě s průvodcem.   4. DEN Výlet do Tivoli, které se nachází 30 km od Říma - navštívíme slavnou Villu d´Este. Tivoli leží na úpatí Sabinských hor, terasová zahrada vznikla v roce 1549 na pokyn Ippollita d´Este, syna Lucrecie Borgie. Vila byla v majetku rodiny d´Este, později přešla do rukou Habsburků. Poté budeme pokračovat v prohlídce Věčného města.   5. DEN Po snídani dle letového řádu odjezd procházka s průvodcem Římem nebo po snídani odjezd transferem na letiště, odlet do Prahy.

Termíny

01.05.2019 - 05.05.2019 17 990 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POPULÁRNÍ DESTINACE
POPULÁRNÍ DESTINACE
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY