PRO TRAVEL PRO POZNÁNÍ PRO ŠKOLY PRO JAZYKY

Řím, Vatikán - letecky

Itálie
6.12.2018 - 9.12.2018 4 dny 13 490 Kč Kód zájezdu : 423789 Typ pobytu : Poznávací
 • Hotel
 • Snídaně
 • Letecky
Počet termínů : 1 Řím, Vatikán - letecky Itálie, 6.12. - 9.12.2018, 4 dní 13 490 Do oblíbených Do oblíbených Pořádá cestovní kancelář: MAYER & CROCUS

Termíny

Termíny

06.12.2018 - 09.12.2018 13 490 Kč Nezávazná rezervace

Popis zájezdu

Popis zájezdu

Krátkodobý letecký poznávací zájezd do Itálie Vám umožní poznání památkami přímo nabitého města Řím, kde se dochovaly slavné stavby z dob římského císařství i starší (Koloseum, Pantheon, Císařská fora a Forum romanum a mnohá další). Navštívíte i ministát Vatikán se slavným náměstím Sv. Petra a stejnojmennou bazilikou i vyhlášenými Vatikánskými muzei.

Základní informace

Základní informace

Cena zahrnuje
 • Leteckou přepravu Praha Řím Praha
 • Letištní taxy
 • Kabinové zavazadlo dle podmínek let. společnosti
 • Transfer z/na letiště
 • 3x ubytování v hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím)
 • 3x snídani
 • Pobytovou taxu
 • Průvodce
Nástupy Praha

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Odlet s průvodcem z Prahy do Říma, eventuelně první seznámení s městem dle času letu. 2. DEN ŘÍM - VATIKÁN (UNESCO), náměstí sv. Petra, bazilika sv. Petra na jejíž výzdobě se podíleli Raffael, Michelangelo a další, možnost výstupu na kopuli baziliky s omračujícím výhledem na celý Řím. Velkolepá Vatikánská muzea se sbírkami antického umění a se Sixtinskou kaplí s nejslavnějším uměleckým dílem na světě - Michelangelovy fresky a Poslední soud. Mimo jiné navštívíme Andělský hrad, spleť úzkých uliček u Piazza Navona - oválné náměstí s Berniniho fontánou čtyř řek, Piazza di Spagna se Španělskými schody, Fontána di Trevi. Večerní město. 3. DEN ŘÍM, antické velkoměsto, FORUM ROMANUM - s pozůstatky budov, chrámů i dalších objektů patřících neodmyslitelně k Římu v 1. - 4. stol., KOLOSEUM – nejvýznamnější římský amfiteátr, Pantheon - nejlépe dochovaná stavba z dob římské antiky, Kapitol - náměstí navržené Michelangelem s jezdeckou sochou Marca Aurelia, Palatin, Císařská fóra, bazilika San Giovanni in Laterano, kostel San Pietro in Vincoli (Michelangelův Mojžíš). 4. DEN Transfer na letiště, odpoledne odlet do Prahy.

Termíny

06.12.2018 - 09.12.2018 13 490 Kč Nezávazná rezervace

CO ZDE NAJDETE?

Poznávací zájezdy spolehlivých českých cestovních kanceláří. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a objednáním právě toho Vašeho zájezdu.

OBLÍBENÉ ZÁJEZDY

Zobrazit vše

POSLEDNÍ NAVŠTÍVENÉ

X

Poslat zájezdy e-mailem

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

PRO TRAVEL CK, s.r.o.
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
NAJDETE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ČLENSTVÍ a CERTIFIKÁTY
ACCKA ATECR Certifikát CSKS BritAgent E-lerning
UŽITEČNÉ ODKAZY
UŽITEČNÉ ODKAZY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
JAZYKOVÉ KURZY
JAZYKOVÉ KURZY